מלכת השושנים עדן בן זקן, הכוכב העולה יוסי שטרית, והיוצר והמפיק צפריר יפרח, יגיעו ב-26 לספטמבר להופעה במועדון הפורום בבאר שבע, כל הכישרונות הללו על אותה במה בערב אחד.

-

את עדן בן זקן פגשנו בעונה הראשונה של "אקס פקטור" שם הקסימה את כולנו עם הפשטות והכנות האמיתית שלה. עם חיוך כובש וקול גדול, טיפסה עדן עד שלישית הגמר וסומנה כאחת הקולות המעניינים והמבטיחים בתעשיית המוזיקה בישראל.

מאז זכתה במקום השני בתוכנית, הספיקה עדן להוציא שני אלבומים ומגוון סינגלים מצליחים: "מנגינה" , "מלכת השושנים", "שיכורים מאהבה", "תזיזו" ועוד.

עם צאת אלבומה השלישי "לזאת שניצחה", תגיע עדן ב-26 לספטמבר להופעה במועדון ה'פורום' בבאר שבע ותארח בהופעתה את הקולגה מאקס פקטור יוסי שטרית.

-

יוסי שטרית גם הוא נגע באור הזרקורים והגיע כפיינליסט בתוכנית אקס פקטור. בשנים האחרונות הספיק יוסי להוציא מספר שירים כמו "חתונה" ו"חצי רוסיה, חצי מרוקאית", שעשו המון שמח במוזיקה הישראלית.

אך הערב לא יגמר כשעדן בן זקן ויוסי שטרית ירדו מהבמה, אלא אחריהם יופיע המפיק והיוצר צפריר יפרח. צפריר בן 29 יליד שדרות, נכנס לעולם המוזיקה לפני למעלה מ-20 שנה והביא עמו צבע חדש לעולם. צפריר למד בקונסרבטוריון מגיל 7 במשך 13 שנים, שירת ביחידה קרבית בצה"ל והחל לעבד ולהפיק שירים לגדולי האמנים בישראל.

-

צפריר מנגן בכלי נגינה מכל רחבי העולם ויצירותיו השונות נוגעות במגוון תרבויות, ומשלבות בין הטעם העתיק לבין העולם החדש והמודרני של היום. מאז אלבום הבכורה "ללא מילה" שיצר צפריר עם מיטב אמני ישראל, הוא הופיע בפסטיבלים, אירועים מיוחדים ומופעי ענק ואת היצירות שלו ניתן לשמוע בכל מקום ואירוע בארץ ובעולם.

צפריר מגיע להופעה מושקעת עם 20 אמנים, נגנים ורקדנים, ומשלב מוזיקה שמשלהבת כל קהל, הופעה ברמה בינלאומית, עמוקה ומקפיצה, שלא שווה לכם לפספס.

-

26.9.17- מועדון ה'פורום' באר שבע.

פתיחת שערים: 20:00

תחילת מופע: 21:00

בתום ההופעות מסיבה ישראלית ים תיכונית.  

הכניסה מעל גיל 18.

מכירת כרטיסים להופעות פורום LIVE דרך שפע הפקות

HTTP://TICKET4U.CO.IL
טלפון 8949*

כרטיסים מוזלים לחברי פורום FRIENDS ו- FAMILY.
מבצעי הטבות מיוחדים ללקוחות לאומי כארד, מועדון טוב, בהצדעה, יותר ובוועדים השונים.