אושר שלא נראה כמותו באצטדיון 'טוטו טרנר' זה זמן רב התפרץ בדקה ה-95, שנייה אחת לפני סיום המשחק, שהיה יכול להיות המשחק שבו הפועל באר שבע נכנסה באמת למשבר האמיתי שלה. אבל מהראן ראדי לא נתן לזה לקרות.

-

ברק בכר קיווה שהשחקנים שיעלו בהרכב הראשון "יאכלו את הדשא" ויזכירו את הפועל באר שבע של השנתיים האחרונות. לצער כולם, זה לא כל כך קרה. מיכאל אוחנה, שהוקפץ להרכב ברגע האחרון עקב פציעתו של אליניב ברדה, לא הוכיח את עצמו כפי שציפו ממנו על המגרש ומלבד שחקן או שניים, השחקנים היו חסרי תשובות לנוכח הבונקר שהעמיד יובל נעים עם קבוצתו, הפועל אשקלון.

במחצית הראשונה כמעט ולא נרשמו מצבים מסוכנים ליד השער של דלה איינגובה, שהרבה לבזבז זמן ואף ספג כרטיס צהוב על כך בדקה ה-60. במחצית המשחק, ברק בכר שלף שני שפנים מהכובע – מיחאי קורהוט נכנס במקומו של מתן אוחיון, שכמעט ולא הורגש באגף שמאל. בנוסף, איסאק קואנקה עלה להופעת בכורה בליגה במקומו של מיכאל אוחנה, שכאמור, איכזב.

עם תחילת המחצית השנייה, הפועל באר שבע נראתה שונה. לצד התגברות העידוד של הקהל, בעיקר ביציע הדרומי, נראה שהחילופים הכניסו רוח לחימה בשחקנים. בדקה ה-56 תומאש פקהארט הניח כדור על מגש של כסף לטוני וואקמה, שעמד מול שער ריק, אבל גלישה אדירה של אלעד גבאי מנעה מהכדור של ווקאמה להכנס לרשת. בדקה ה-69, דור אלו שחקן כדור נהדר לתומאש פקהארט, שנותר לבדו מול איינגובה. פקהארט עשה את הכול בצורה נהדרת, אבל הבעיטה האחרונה הלכה מעט הצידה, הכדור פגע בקורה ויצא החוצה. החמצה אדירה לחלוץ הצ'כי, שהיה נהדר לאורך כל המשחק.

-

הלחץ הבאר שבעי הלך והתגבר אך בכל פעם ההגנה האשקלונית הצליחה לסכל את נסיונות ההבקעה. האשקלונים גם הרבו לבזבז זמן, מה שהכעיס עוד יותר את הקהל, הצוות המקצועי והשחקנים. עד הדקה ה-96, בה הקארמה הראתה שהיא חיה ונושמת. מהראן ראדי קיבל בשנייה האחרונה כדור מ-30 מטר. בפעם הראשונה במשחק, שחקן של באר שבע בעט מחוץ לרחבה. ואיזו בומבה זו הייתה. כדור שטח ומדוייק של ראדי הכניע את איינגובה, העיף את טרנר לשמיים ומיד לאחר הבעיטה, מנשה משיח שרק לסיום המשחק. 0:1 כל כך חשוב וכל כך מתוק.

-

ביום חמישי תתמודד באר שבע במחזור הראשון של שלב הבתים בליגה האירופית. יריבתה תהיה לוגאנו משוויץ. מחר תשחק לוגאנו את משחק הליגה שלה  כשתתארח אצל יאנג בויז. המשחק יחל בשעה 17:00.