נקודה אחת משש אפשריות – זה המאזן של הפועל באר שבע בפתיחת עונת המשחקים הנוכחית, מאזן שאותו אף אחד במועדון לא צפה. מחר תגיע לאצטדיון 'טוטו טרנר' הפועל אשקלון ובבאר שבע בטוחים שבמידה ולא תצליח הקבוצה להשיג את הניצחון הראשון לעונה – תהיה זו כניסה לכדור שלג שממנו היציאה תהיה קשה.

ברק בכר לא מזלזל ולו במעט בהפועל אשקלון, אבל צפוי לבצע שינויים בהרכב. שיר צדק, שבקושי זוכה למנוחה מזה זמן רב, פתח בשני משחקי הנבחרת האחרונים. לא מן הנמנע כי בכר יעניק מנוחה לבלם, אך העובדה שלואי טאהא מורחק מהמשחק (זכר להרחקה נגד מכבי חיפה) תביא לכך שצמד הבלמים צפוי להיות מתן אוחיון וחאתם עבדאלחמיד. מדובר בשני בלמים שנמצאים בתחתית ההיררכיה בעמדה הזו, וגם בשני שחקנים שכמעט ולא שיתפו פעולה יחדיו בחוליית ההגנה ובטח לא בעמדות הבלמים.

-

מי שיתפוס את מירב תשומת הלב במשחק יהיה איסאק קואנקה. הרכש הספרדי שהגיע בקול תרועה רמה, מספק בנתיים נתונים מאכזבים למדיי. קואנקה ביקש מקברינטי הקבוצה להחלים לגמריי מהפציעה שהשביתה אותו בתחילת העונה, בקבוצה נעתרו לבקשה וטענו כי הוא צפוי לחזור "כמו חדש" לאחר פגרת הנבחרות. הזמן הגיע ואכן בקבוצה והאוהדים תולים תקווה בקשר שיעלה מחר על המגרש ויוכיח לכולם שהוא שווה את סכום הכסף הרב שהושקע בו. לא ברור האם איסאק יפתח בהרכב. אם כן, זה יהיה במקומו של מאור מליקסון, שיקבל גם הוא מנוחה עקב שני משחקי הנבחרת.

-

במועדון מאוכזבים במידה מסוימת מהיענות הקהל למשחק הקרוב. באתר 'שפע הפקות' ניתן למצוא מספר רב של כרטיסים פנויים ליציע הצפוני. בנוסף, ניתן למצוא כרטיסים כמעט לכל יציע, דבר שלא הורגלנו אליו במשחקי הפועל באר שבע עד כה. מכירת הכרטיסים מתאפשרת בעזרת מערכת באתר 'שפע הפקות', בה יכול כל בעל מנוי למכור את מקומו במידה והוא יודע שלא יגיע למשחק. במידה והמקום נמכר, מקבל בעל המנוי סכום כסף לחשבונו באתר שפע הפקות, אותו הוא יכול לנצל בכל קנייה שיבחר דרך האתר.