5. תערוכת "מאוסף במוזיאון"

התערוכה "חומרים למחשבה- מבחר מאוסף המוזיאון" מציגה במוזיאון הנגב. בתערוכה תוכלו לראות את אוסף המוזיאון על פי סוגות באומנות, כמו למשל נוף, דמויות ומופשט. בתערוכה יהיו עבודות של אמנים ידועים וכאלו שפחות. חלק מהאמנים שיצירותיהם יוצגו בתערוכה הם: אביבה אורי, אריה ארוך, יגאל תומרקין, מיכאל גרוס, יהושוע גרוסברג, ציונה תאג'ר ועוד.

היכן: מוזיאון הנגב, רחוב העצמאות 60

מתי: כל יום עד ה- 14/10

כמה: בין 10-20 ₪.

-

4. תיאטרון באר שבע ותיאטרון הקאמרי- מפגש פסגה

ההצגה "הזאבים" תתארח בתיאטרון באר שבע לשתי הצגות. "הזאבים" היא הצגה מאת הלל מיטלפונקט ובבימויו. בהצגה השנה היא 1978, השנה אחרי המהפך הפוליטי של הליכוד שהעלה אותו לשלטון. מדובר על משפחה שחיה במשק חקלאי בו זאבה ובנה דב מנסים לשרוד. סביבם שכנים אנשי "תנועת העבודה" ואנשים עוינים אחרים. לפתע, חוזר הבן הצעיר נריק מארצות הברית ומשפיע על גורל כל המשפחה. בהצגה משתתפים תיקי דיין, אלון דהן, דן שפירא, יצחק חיזקיה, יוסי קאנץ ותמר קינן/כנרת לימוני. נשמע לכם מעניין? מוזמנים בסוף החודש לתיאטרון באר שבע.

היכן: תיאטרון באר שבע

מתי: ימים שני ושלישי ה- 25-26/09

כמה: 160 ₪ באתר תיאטרון באר שבע.

-

3. פסטיבל Eat TLV הבאר שבעי הראשון 

השפים הכי גדולים של תל אביב מגיעים עד לדרום. פסטיבל eat TLV עתיד להתקיים בעיר, החל מיום ראשון הקרו במספר מסעדות נבחרות, בכל ערב החל מהשעה 18:00. במסעדות המשתתפות בפסטיבל יגישו מתפריט מנות דגל של המסעדות המתארחות: סנטה קתרינה, סושיאל קלאב, דלידה, ניטן תאי ואוזריה. יש למה לחכות. 

היכן: במסעדות הספרייה, קפאסה, קמפאי, כפרה ובטי בר בוטיק. כל הפרטים כאן.

מתי: החל מה-10/09 ועד ה-19/9

-

2. שלמי ארצי בהופעה באמפי פארק

אלבומו המצליח של ארצי "ירח" כבר חוגג חצי יובל. הוא היה האלבום הנמכר ביותר של ארצי באותה תקופה וזכה להצלחה כלל ארצית, ואין ספק שזו סיבה למסיבה. שלמה ארצי מגיע להופעה באמפי פארק נחל באר שבע בה הוא ישיר כמובן את להיטיו הגדולים, יבצע את שירי האלבום בביצועים מיוחדים וישאיר את כל הקהל על הרגליים.

היכן: אמפי פארק נחל באר שבע

מתי: יום חמישי ה-14/09

כמה: מחירי הכרטיסים נעים בין 114 ₪ ל-194 ₪ בשפע הפקות.

-

1. מסיבת הרחוב של באר שבע חוזרת

איזה כיף שיש מסיבת רחוב, ועוד בעיר העתיקה. במסיבה יחגגו תושבי באר שבע והסביבה את סיום עונת הקיץ בעיר העתיקה ורחוב סמילנסקי המוכר. במסיבה יתארחו מיטב התקליטנים הטובים בארץ ובעולם למסיבת צהריים כיפיית במיוחד. המסיבה תהיה משעות הצהריים ועד לכניסה השבת. אחלה דרך לבלות ביום שישי.

היכן: רחוב סמילנסקי בעיר העתיקה

מתי: יום שישי ה-15/09 החל מ-12:00

כמה: כניסה חופשית, כל הפרטים כאן.