הפועל באר שבע בני שמעון בכדורסל תפתח מחר בשעה 19:30 באופן רשמי את אימונייה לעונת 2017/2018. הקבוצה אמנם מתאמנת מזה כשבוע בבית הלוחם בעיר, אך מחר יתקיים האימון בהיכל הבית – היכל הקונכייה ובנוסף הוא יהיה פתוח לקהל, כשהכניסה חופשית.

האוהדים שיגיעו לעודד את האדומים יזכו לראות שמונה שחקנים חדשים שהצטרפו במהלך הקיץ. אחד מהשחקנים הבולטים שהגיע הקיץ הוא סטורם וורן (29, 2.01 מטר) שהיה מלך הסלים של הליגה הלאומית בעונה שעברה. רכש מסקרן נוסף הוא טוני יאנגר (37, 1.98), שזכה לפני שנתיים באליפות המדינה עם ראשון לציון. ניתן לומר שהקבוצה עברה שינוי מהותי במהלך הקיץ, שכן רק חמישה שחקנים שהיו שותפים לעונה האחרונה נותרו בקבוצה.

הקבוצה תערוך מספר משחקי אימון לפני פתיחת הליגה. משחק האימון הראשון יתקיים ביום חמישי הקרוב בחולון. בהמשך צפויים להיערך מספר משחקים נוספים, בין היתר נגד עירוני כפר סבא והוד השרון. לפני פתיחת הליגה, יתקיים גביע הליגה הלאומית. המשחק הראשון במסגרתו יתקיים בהיכל הקונכייה מול אליצור יבנה ב-26.9.

-

הליגה תפתח ביום ראשון, 15.10, במשחק חוץ מול הפועל רמת גן/גבעתיים. משחק הבית הראשון בהיכל הקונכייה במסגרת הליגה יתקיים ביום שלישי, 24.10, מול היורדת מליגת העל, מכבי קריית גת. במהלך השבוע הבא, תוציא הנהלת הקבוצה הודעה בעמוד הפייסבוק באשר לאופן רכישת המנויים לעונה הקרובה ועלותם.

את הקבוצה ימשיך לאמן יניב בורגר. מנכ"ל הקבוצה, תומר ירון, לא מסתיר את השאיפות לעונה הקרובה: "אנחנו רוצים לעלות ליגה, צריכים לעשות את זה ויכולים לעשות את זה. לצורך ביצוע המשימה, נצטרך את העידוד של כל העיר באר שבע שידחפו אותנו מדי משחק בהיכל הקונכייה". על אימון הפתיחה מחר אמר: "מזמינים את כולם להגיע, לעודד וליהנות. מקווים שיגיעו כמה שיותר אנשים"

סגל הקבוצה לעונה הקרובה:

אוהד כהן, טוני יאנגר, אנדל קומברבאץ׳, דור גולדנברג, עדי כהן-סבן, נעם קמחי, אנטוני פישר, יגאל קופרמן, סטורם וורן, טל בקלו, בן אייזנהרט, אור סולומון ועמית גרשון.