קשר נבחרת ישראל ואינגלושטאט הגרמנית, אלמוג כהן, מחוזר על ידי אלונה ברקת ועל ידי ג'ורדי קרוייף. נציגים משתי הקבוצות גיששו אצל כהן וביקשו לדעת האם יש אפשרות להחזיר אותו לארץ. כרגע מסתמן כי התשובה היא לא, לפחות עד ינואר.

אלמוג כהן נחשב לאחד מהליגיונרים הבכירים בארצנו, כשבמשך מספר עונות היה היחיד ששיחק באחת מהליגות הגדולות באירופה. בעונה שעברה ירד עם קבוצתו ליגה, אך למרות זאת רשם את עונת השיא בקריירה שלו – כשכבש 7 שערים מעמדת הקשר האחורי. במהלך הקיץ, היו דיבורים על כך שכהן לא ימשיך עם הקבוצה בליגה השנייה. למרבה ההפתעה, כהן האריך את חוזהו בקבוצה לפני כשלושה חודשים.

-

תחילת העונה של אינגלושטאט מבשרת רעות. לאחר ארבעה משחקים, הקבוצה ממוקמת במקום ה-15 (מתוך 18) עם ניצחון אחד בלבד אל מול שלושה הפסדים. בנוסף, המאמן שהתחיל את העונה עם הקבוצה כבר פוטר. לדברי מקורבים לאלמוג כהן, זו מכה עבור השחקן, שכן היו לו קשרים טובים מאוד עם המאמן שפוטר, וכהן הרגיש כי סומכים עליו. את המשחק האחרון של הקבוצה (אותו היא ניצחה לאחר שלושה הפסדים רצופים) העביר המאמן שאימן עד כה את קבוצת המילואים, ולכן בשלב זה לא ברור האם ימונה מאמן חדש לקבוצה.

מכל מקום, בבאר שבע מאוד רוצים לראות את אלמוג כהן חוזר לקבוצה. כהן גדל בעיר, וכבר בגיל צעיר עזב למחלקת הנוער של בית"ר טוברוק. אלונה ברקת יודעת שאלמוג שומר מעיין "חסד נעורים" לעיר הולדתו. כמו כן, בבאר שבע יודעים שעלות העברתו לישראל תהיה גבוהה מאוד, ומחכים לשמוע מאינגלושטאט עד כמה. בבאר שבע מספרים כי יהיו מוכנים לשלם לאלמוג סכומים גבוהים, אך "לא להתפרע יתר על המידה". נכון לעכשיו, כהן חתום על חוזה בקבוצה הגרמנית עד 2021.