אחרי שריגשו את כל המדינה עם הבאת לאנדרו סמיוני לאצטדיון 'טוטו טרנר' – בעמותת 'וסרמיליה' יוצאים בקמפיין גיוס המונים חדש לטובת מטרה חשובה ומרגשת. העמותה מבקשת מכלל האוהדים סכום של 360,000 שקלים וזאת על מנת לבנות בית כנסת חדש בעיר. בית הכנסת ייקרא על שמה של יובל אלימלך ז"ל ויהיה למעשה מקום להנצחת שמה.

הטרגדיה של משפחת אלימלך זעזעה כל בית בישראל. מאז אותו אירוע, מבקשים במשפחת אלימלך להנציח בכל דרך אפשרית את שמה של ביתם, שהייתה נערה שמחה, מאושרת ומלאת נתינה. במהלך הזמן שחלף מאז האירוע, התקיימו מספר אירועים לזכרה ואף נפתח סטודיו לריקוד על שמה, מכיוון שאחד מתחביביה הגדולים היו ריקוד.


-

"אוהדי הפועל ב"ש ניצבים מאחורי גבה של משפחת אלימלך ומחזירים לסתיו בפרויקט ענק שילך עמו שנים רבות קדימה. זה אמנם יעד קשה וסכום כסף לא מבוטל, אבל ברגע שבית הכנסת יוקם ושמה של יובל יתנוסס בשעריו, עשינו את הדבר הגדול ביותר שאוהדי קבוצת כדורגל יכולים לעשות עבור שחקן וסמל ששיחק במועדון. אנחנו כאן כדי להצליח!" אמרו בעמותת וסרמיליה. עוד הסבירו כי עלות הפרוייקט הכוללת היא חצי מיליון שקלים, אבל בפרוייקט הוצב יעד של 360 אלף וזאת על מנת להבטיח שהכסף מהפרוייקט יגיע לידיהם.

בית הכנסת שצפוי להבנות יהיה חלק מקומפלקס שיכלול 7 בתי כנסת, ובו כל בית כנסת יונצח על שמו של האדם אותו תורם הכספים יחליט להנצליח. נכון לעכשיו, התכנון הוא שבית הכנסת יבנה בסמוך מאוד לאצטדיון 'טוטו טרנר'.

הזמן שהוקצב לפרוייקט הוא 81 ימים ובשעה הראשונה מפרסומו כבר נאפסו כ-1,200 שקלים. גם אתם מוזמנים לפתוח את הלב ולתרום לפרוייקט החשוב.