חושבים שהטעם הבאר שבעי במוזיקה הוא מיוחד וייחודי? ובכן.. לא. כמו בשאר המדינה, גם בבאר שבע - אייל גולן וסטטיק ובן-אך הם המוזיקאים המואזנים ביותר בקרב הבאר שבעים. כך, לפחות, עולה מהמדד של יוטיוב. על פי "YouTube for Artists", כלי שבודק מספר השמעות בפילוח גיאוגרפי ועל פי תאריכים, השירים הפופולריים ביותר בשבוע האחרון בבאר שבע הם השיר "כולם באילת" של עדן בן זקן, דספסיטו ו"טודו בום" של סטטיק ובן-אל שהושמע כבר יותר מ-50 אלף פעמים בעיר באר שבע בלבד בחודש האחרון

-

אבל אם מסתכלים על המספרים של החודש האחרון בבאר שבע, התמונה מתיישרת עם שאר המדינה: הבאר שבעים האזינו לסטטיק ובן-אל "טודו בום"  כ-240 אלף השמעות, ולדספסיטו עם כמעט 110 אלף השמעות. עדן בן זקן "כולם באילת" הגיע למקום השלישי עם 92 אלף השמעות, "קרמלה" של משה פרץ ו"תבואי היום" של אייל גולן לא רחוקים ממנה.

-

בפילוח שנתי התוצאות לא מאוד שונות. במקום הראשון נמצאים סטטיק ובן-אל עם יותר מ-5 מיליון השמעות. אחריהם עדן בן זקן עם 2.9 מיליון, אייל גולן עם 2.8 מיליון, עומר אדם עם 2.3 מיליון ומשה פרץ עם 2.2 מיליון השמעות.

-

על השירים המושמעים ביותר בבאר שבע שולטים סטטיק ובן-אל עם שלושת המקומות הראשונים כש"זהב", "סילסולים" ו"סתם" תופסים את המקום הראשון עד השלישי, בהתאמה. אד שירן עם "Shapes of you" במקום הרביעי ואז מלכי ההשמעות חוזרים למקום הרביעי עם "טודו בום".