"סמוקי" החלה את דרכה בשנות ה-70 עם הסולן המיתולוגי כריס נורמן וזכתה להצלחה רבה. השיר המפורסם ביותר של הלהקה יצא בשנת 1975 ונקרא "If you think you know how to love me" 

הסינגל הפופולרי ביותר של הלהקה יצא בשנת 1972 ונקרא "Living next to door to Alice" שזכה לתשבוחות רבות והפך ללהיט עולמי, הגדול ביותר של העשור שמזוהה עם התקופה.

-

בתחילת דרכה של הלהקה, מנה ההרכב 4 חברים מקוריים ביניהם: כריס נורמן- סולן הלהקה, שכן עד לפני שנתיים ב2015 ,הופיע עם ההרכב הנוכחי בהופעה, כאן בישראל, והגיע בנוסף להופעת סולו ב2016 במסגרת קידום אלבומו שנקרא " Crossover ". בנוסף היו חלק מהלהקה, אלן סילסון, טרי אוטל ורון קלי.

במרוצת השנים, נעשו שינויים בהרכב הלהקה, יחד עם זאת סמוקי זכתה להצלחה רבה ומכרה למעלה מ-30 מיליון עותקים מאלבומיהם ברחבי העולם.

בשנת 1998 הפיקה הלהקה את אלבום הקאנטרי " Wild Horses " בהשקעה חסרת תקדים של רבע מיליון שטרלינג, מה שהקנה להם דריסת רגל בתחנות הרדיו בארה"ב. סמוקי שגשגה ברחבי הגלובוס בארבעת העשורים האחרונים ועד היום, וזוכה לפופולאריות גדולה בסקנדינביה, דנמרק, פינלנד, נורבגיה ושבדיה, שם הגיעו ל5 המקומות הראשונים וזכו לאלבום פלטינה כפול.

-

כיום, לאחר הוצאת אלבומם האחרון ב2010 , באוקטובר הקרוב, יבקרו אותנו מרטין בולארד, מיק מקונל, מייק קרפט, סטיב פינל וטרי אוטל שיגיעו ל4 הופעות חד פעמיות בישראל במסגרתן יבצעו את להיטי ענק שצברו לאורך השנים

את סיבוב ההופעות יפתחו סמוקי ב26 באוקטובר באמפי פארק בב"ש, למחרת יעלו להופיע במרכז הקונגרסים בחיפה, ב28.10 יופיעו בבניינים האומה בירושלים וב31.10 יסגרו את סיבוב ההופעות שלהם בהיכל התרבות בת"א.

לרכישת כרטיסים לבאר שבע-

www.eventim.co.il/SMOKIE