אנחנו רק בחודש אוגוסט, אבל לצוות הרפואי של הפועל באר שבע יש לא מעט עבודה. לרשימת הפצועים הגדולה גם-כך הצטרפו ביום חמישי האחרון מיגל ויטור ודן איינבינדר. מן הסתם, פציעתו של הפורטוגלי מעוררת דאגה גדולה יותר הן בקרב הצוות המקצועי והן בקרב האוהדים, שכן, זכור לכולם כיצד נראתה הפועל באר שבע ללא מיגל ויטור בעונה שעברה.

-

ההערכה היא כי גם ויטור וגם איינבינדר לא יקחו חלק במשחק הראשון מול מאריבור, שעתיד להתקיים ביום רביעי הקרוב. באשר לפורטוגלי – הוא יערוך בהמשך היום בדיקת MRI שלאחרייה תתברר בבהירות חומרת פציעתו. החשש הראשוני היה מהגרוע מכל, שכן ויטור נפצע ללא תיקול אלא מתנועה לא נכונה ברגלו, בדיוק כמו הפציעה בעונה שעברה שהשביתה אותו למספר חודשים. לאחר מכן, נשמע ויטור אומר לאוהדים ביציאה מהמגרש שלא מסתמן שמדובר באותה פציעה. גם איינבינדר יעבור היום בדיקות, וגם הוא לא צפוי לקחת חלק במפגש הראשון מול מאריבור.

ומנגד, איסאק קונאקה וניב זריהן חזרו לאימונים מלאים. בסרטון וידאו ששחרר המועדון מאימון הערב שנערך אתמול בוסרמיל, נראים השניים במשחקון 5 על 5 פנימי. בנוסף, קואנקה שלח מסר דרך עמודי האוהדים השונים לפיו פציעתו החדשה אינה חמורה. בצוות המקצועי והרפואי מקווים לראות את קואנקה נכלל בסגל של אחד מהמשחקים במהלך השבוע הקרוב – מאריבור או משחק פתיחת העונה מול מכבי נתניה. ניב זריהן הינו שחקן חשוב ברוטציה של ברק בכר והוא מאמין בו מאוד, ולכן גם חזרתו של זריהן חשובה ביותר למערך המקצועי של הקבוצה.

חאתם חתם כבר?

גם לולא פציעתו של מיגל ויטור, בהפועל באר שבע מאוד רוצים לראות חאתם עבד אלחמיד עושה את המעבר ממ.ס אשדוד לבירת הנגב. אחרי הפציעה של ויטור, הנושא נעשה דחוף יותר. בסוף השבוע נערכה פגישה בין ראשי באר שבע לראשי אשדוד. הפגישה אמנם הוגדרה 'חברית', אך נושא העברתו של אלחמיד עלה בה.

-

באשדוד דורשים על הבלם בן ה-26 לא מעט כסף ובנוסף מספר שחקנים מבאר שבע. שלוש השמות שהועלו כאפשריים למעבר לאשדוד הם וובה בראון, מתן אוחיון ואמיר חלאיילה. בקבוצה מעריכים כי העסקה תיסגר באחד ששניים משלושת השחקנים יעברו לאשדוד, בתמורה לאלחמיד שיעבור לאלופת המדינה. כמו כן, בבאר שבע רוצים להכניס סעיף בחוזה לפיו תהיה להם זכות הראשונים לרכישת גדי קינדה ביום מן הימים. ההערכה היא כי העסקה של אלחמיד תסגר ביומיים הקרובים, אך הדבר כפוף בתוצאות הבדיקה של ויטור. אם פציעתו של ויטור תמנע ממנו לשחק בשבועות או אף בחודשים הקרובים – סיכוי גבוה שבבאר שבע יענו לדרישות אשדוד וימהרו לחתום את עסקת אלחמיד. אם פציעתו של ויטור אינה חמורה, בבאר שבע יעדיפו לחכות מעט עם העסקה, בתקווה שאשדוד תגמיש דרישותיה.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו