-

הפועל באר שבע ממשיכה לשבור שיאים כשהיא זוכה בתואר נוסף, הראשון לעונה, בפעם השנייה ברציפות ובפעם השלישית בתולדיה - אלוף האלופים. באר שבע הביסה 4:2 את מחזיקת בגביע בערב נהדר של כדורגל.

-

6 שערים, מאבק צמוד על ההובלה, נבדלים שנגמרו בשער, החמצת פנדל אחת ואלופה שלא יודעת שובע. כרגע עם תואר נוסף בארון הגביעים, באר שבע הוכיחה לליגה בפעם המי יודע כמה שהיא הקבוצה השולטת בישראל. עם רוח גבית זו יוצאת הקבוצה לנסות לכבוש שיא חדש כשתתמודד מול מאריבור ביום רביעי ותנסה להעפיל לליגת האלופות.

קבלו את אלופת האלופים!

A post shared by מנהלת הליגות לכדורגל בישראל (@ipfl_football) on

-

חשש כבד העכיר על הניצחון כששני שחקני מפתח נפצעו ונכון לעכשיו עוד לא ידועה חומרת פציעתם. אייבינדר כבר במחצית הראשונה נפצע והוחלף על ידי מהראן ראדי, ומיגל ויטור נפל על בירכו במחצית השנייה והוחלף על ידי לוהאי טהאה, שגם כבש את הגול השלישי לטובת באר שבע. חשש עולה מפציעתו של ויטור, מכיוון שנפגע באותה הברך ממנה סבל בעונה הקודמת, פציעה חמורה שקרקעה אותו לחודשים ארוכים.

-

הצוות המקצועי של הפועל באר שבע מקווה כי מדובר בחבלות יבשות בלבד והשחקנים המדוברים יהיו כשירים למשחק ביום רביעי כחלק מהתמודדות הקבוצה במוקדמות ליגת האלופות נגד מאריבור, או לפחות למשחק הגומלין שיתקיים בשבוע אחרי.