יומיים לאחר התבוסה (3:0) לבית"ר ירושלים על כר הדשא באצטדיון 'טוטו טרנר', בהפועל באר שבע נשמו לרווחה לאחר שהקבוצה העפילה לשלב רבע גמר גביע הטוטו. באר שבע ניצחה אתמול 0:2 את מ.ס אשדוד. שני השערים נכבשו בפנדלים במחצית הראשונה.

-

למשחק עלתה באר שבע בהרכב משני מחוזק בכמה שחקנים בכירים (ויטור, מליקסון). המטרה הייתה להכריע את המשחק במהירות, להשיג את הכרטיס לשלב הבא ולהעניק מנוחה לשחקנים המובילים, ואכן כך היה. לקבוצה אין הרבה זמן להירגע, שכן כבר מחר יעלו האדומים למשחק על התואר הראשון העונה – אלוף האלופים.

המשחק יתקיים באצטדיון בנתניה ומול באר שבע תתייצב בני יהודה, שרוצה גם היא לקחת את התואר. מכיוון שהמשחק הבא של באר שבע לאחר אלוף האלופים יתקיים רק ביום רביעי, ברק בכר צפוי לעלות בהרכב החזק ביותר למשחק בנתניה. בצוות המקצועי מקווים שהמשחק בחמישי יהווה הכנה ראויה לקראת המשחק הראשון מול מאריבור.

-

בסיום המשחק אתמול: עימות בין ג'ון אוגו לגיא חיימוב

תקרית העיבה אתמול על שמחת הניצחון באצטדיון בראשון לציון. בזמן אימון השחרור, ג'ון אוגו וגיא חיימוב נקלעו לעימות מילולי והחליפו מספר מילים על כר הדשא. בקבוצה סיפרו כי במהלך המשחק, העיר חיימוב כמה פעמים לאוגו, שמצידו הגיב בתנועות חוסר שביעות רצון. לאחר מכן, במהלך אימון השחרור, הרוחות ביניהם התלהטו שוב והם מצאו עצמם בסיטואציה לא נעימה אל מול שאר השחקנים. העניינים נרגעו במהרה ובמועדון מבטיחים כי הנושא כבר מאחוריהם.