באירוע הסיום, נחשפו הפרויקטים המשתתפים ואפליקציית Feed-Me שמטרתה לשמש פלטפורמה ייעודית לתרומות לנזקקים, היוצרת ממשק בין עמותות לבעלי העסקים התורמים וחוסכת את תהליך ההתקשרות הטלפונית עם העמותות ולחילופין, מצד העמותות- חוסכת את החיפוש אחר תרומות - הוכרזה כזוכה. חברי צוות הפרויקט הזוכה, שפתחו את אפליקציית Feed-Me, זכו בפרס כספי.

את הצוות הזוכה בחרה ועדת שיפוט שחבריה: יאיר פראנק, ראש רשות התקשוב הממשלתי, דרור מרגלית, סגן לטכנולוגיות במטה ישראל דיגיטאלית, פרופ' חן אבין, מהמחלקה להנדסת מערכות תקשורת באוני' בן-גוריון בנגב, פרופ' דן בלומברג, סגן הנשיאה ודיקאן למחקר ולפיתוח באוני' בן-גוריון בנגב; דורון אבני, סגן נשיא למדיניות ציבורית - אירופה, אפריקה והמזרח התיכון בחברת גוגל;  צחי שנרך, סגן מנהל רשות החדשנות ; פרופ' ג'האד אלסאנע, ראש המחלקה למדעי המחשב באוני' בן גוריון בנגב ופרופ' ברכה שפירא, ראש המחלקה להנדסת מערכות תוכנה ומידע באוני' בן גוריון בנגב.

לצד האפליקציה המנצחת  התחרו גם הפיתוחים הבאים שהוצגו: האפליקציה שהגיעה למקום השני שבונה תכנית התראות למגוון הטיפולים והבדיקות הנחוצים של כל אדם- ע"י משחק של צבירת נקודות, שיקוף והתחרות מול מטופלים אחרים. 'מכבי שירותי בריאות' כבר נכנסה לשת"פ עם היזמים והאפליקציה פועלת כפיילוט (Medigo); האפליקציה שהגיה למקום השלישי מנגישה את שירותי העמותות והמגזר השלישי באמצעותה יקבלו אנשים שירות מהעמותות הרלוונטיות להם ויקלו על תהליך גיוס קהילה ותמיכה- כל עמותה רשומה תיכנס למאגר נתונים שיחובר לאפליקציה, שמתנהלת בצורת שיחה (Chat- bot)- מזהה את הצורך של המשתמש ומקשרת אותו לעמותה רלוונטית (Amutapp)אפליקציה צרכנית שמעבירה חשבוניות לטלפון החכם, אוגרת אותן ואת הזיכויים השונים ומאפשרת לצרכן השוואת מחירים, מעקב וצפייה בסטטיסטיקה אודות צריכתו של הלקוח, בעוד בית העסק יזכה בערוץ שיווק מבוסס נתונים (Veco Receipt); פיתוח שמקנה פתרון כולל להנגשת השירותים והמוצרים במגזר הציבורי- באמצעות אפליקציית ניווט שמחשבת את המסלול הקצר ביותר אל היעד- אל ובתוך מבנה דרוש (Any Way); מערכת שתפחית את זמן ההמתנה הממוצע ברמזור בזכות אלגוריתם חכם שמחשב את הזמן האופטימלי לכל נתיב לקבלת אור ירוק (ITC).

הטקס הרשמי נערך במעמד בכירים מהאקדמיה ומהמגזר הציבורי וביניהם: פרופ' דן בלומברג, סגן הנשיאה ודיקאן למחקר ולפיתוח באוני' בן-גוריון בנגב; דורון אבני, סגן נשיא למדיניות אירופה, אפריקה והמזרח התיכון בחברת גוגל; דרור מרגלית, ממיזם ישראל דיגיטלית במשרד רה"מ; צחי שנרך, סגן מנהל רשות החדשנות; פרופ' ברכה שפירא, ראש המחלקה להנדסת מערכות תוכנה ומידע באוני' בן גוריון בנגב. פרופ' ג'יהאד אל סאנע, ראש המחלקה למדעי המחשב באוניברסיטה, נציגי רשות התאגידים במשרד המשפטים, נציגי ממשל, חברות היי- טק ועוד.

אבי בר, מנהל מדיניות ציבורית ב- Google ישראל: "אוניברסיטת בן גוריון שיתפה איתנו פעולה בצורה יוצאת מן הכלל והסטודנטים הוכיחו יצירתיות וחשיבה חדשנית, אני מודה על ההזדמנות הנפלאה" (זה מה שהוא אמר בשנה שעברה, יכול לתת רעיון).

פרופ' דן בלומברג, סגן הנשיאה ודיקאן למחקר ופיתוח, אוני' בן גוריון בנגב: "נושא היזמות הוא חלק מה-DNA של כל מי שמגיע לאוני' בן-גוריון. היא קמה עם מנדט לייצר שינוי דמוגרפי לייצר שינוי, הוא אמנם השתנה אך אנחנו עדיין קשובים מאד לצרכי הכלכלה והחברה של המדינה והנגב. יזמות היא חלק מרכזי. אנחנו עוסקים בה ובמסגרת זו הוקמו מנגנונים חדשים בתוך האוניברסיטה ומחוצה לה. אנו מאמינים כי מפעל חשוב זה בשיתוף גוגל יימשך לשנים רבות ובנוסף לסטודנטים ישדרג את הכלכלה והחברה הישראלית".

את הפרויקט הובילו ויזמו שגיא לנגר, מנהל שיווק ופיתוח אקדמי באוני' בן גוריון בנגב; אבי בר, מנהל מדיניות ציבורית בחברתGoogle; ההנחיה האקדמית והטכנולוגית לסטודנטים ניתנה על ידי ד"ר ארנון שטורם, פרופ' מג'יד קסיס - דוקטורנט למדעי המחשב אצל פרופ' ג'יהאד אל- צאנע ואבי חיון. בפרויקט המשותף השתתפו סטודנטים מאוניברסיטת בן- גוריון בנגב שגובשו בצוותים בינתחומיים ממחלקות שונות באוניברסיטה, בדגש על מדעי המחשב, הנדסת תכנה, הנדסת מערכות מידע, גיאוגרפיה, בית הספר לרפואה, כלכלה, פסיכולוגיה ועוד.