בחודש ינואר האחרון הבאנו לכם את סיפורו של שליו בוקובזה, ילד חייכן בן 5, הסובל ממחלת ניוון שרירי נדירה מסוג SMA, אשר גורמת לחולשת שרירים מתקדמת עקב ניוונם. הטיפול היחיד שיכול לרפא את שליו ממחלתו הוא סדרה של כ-6 זריקות, שעלותה של כל זריקה היא 360,000 ₪.

-

כעת, על מנת להשיג את המטרה החשובה, התגייסו מיטב אמני הארץ, ביניהם הסטנדאפיסטים צחי חזן ומני עוזרי והזמר עומרי סבג, למופע התרמה משותף במעמד ראש העיר, רוביק דנילוביץ', למען שליו. חשוב לציין כי את האירוע הגדול והמרגש הפיקה חברה של משפחת בוקובזה, מיכל זגורי.

עד היום אספה המשפחה כ-250,000 ₪ מכספי התרומות, סכום שאינו קרוב לכיסוי הטיפול התרופתי לו זקוק שליו. "כרגע המצב של שליו הולך ונהיה פחות טוב, המחלה מתפשטת" אמר לנו היום אלדד בוקובזה, אביו של שליו. "כשאתה רואה את הילד שלך ככה מולך, אתה לא יכול להפסיק, חייב לעשות משהו".

הטיפול התרופתי שזקוק לו שליו מיוצר בארצות הברית, בחברת Biogen, ואושר לפני מספר חודשים להביאו לארץ. לכשתשיג המשפחה את הסכום הכספי הדרוש לטיפול, צריך שליו לעבור סדרה של שלוש מהזריקות המדוברות בתדירות של אחת לשבועיים, אחריהן צפוי להיות שיפור במצבו הבריאותי. על מנת להירפא מהמחלה לגמרי וכדי לשוב לרוץ ולשחק עם ילדים בגילו, יצטרך שליו לעבור סדרה שנייה של זריקות, בתדירות של אחת לחודשיים.

בנק הדואר 09, סניף 001, מספר חשבון 25562653, על שם דבורה בן אבו