דוד קלינצ'ב מ"זאלמה אכבר קוקטייל בר" ברחוב הנגרים בעיר גבר אמש על למעלה מ-100 ברמנים מרחבי הארץ וזכה במקום הראשון בגמר תחרות "וורלד קלאס ישראל 2017", ויזכה לייצג את ישראל בתחרות העולמית Global Finals במקסיקו סיטי.

אמש התקיימה התחרות עם עשרה פיינליסטים מתוך 100 ברמנים מכל רחבי הארץ שהתמודדו על התואר "הברמן הטוב בישראל לשנת 2017". כאמור, הברמן הבאר שבעי דוד קלינצ'ב מ"זאלמה אכבר קוקטייל בר", זכה ויזכה לייצג את ישראל במקסיקו סיטי מול 54 ברמנים מרחבי העולם, בתחרות הבינלאומית Global Finals, שתתקיים באוגוסט הקרוב.

"וורלד קלאס" (World Class) הוא פרויקט פסגה בינלאומי בעולמות האלכוהול, הבר והמיקסולוגיה. המיזם הושק לפני כשבע שנים בלונדון, ומאז הפך למסגרת מובילה אליה מצטרפים מדי שנה מיטב הברמנים מהברים המובילים ביותר בעולם, זאת לצד אירועים יוקרתיים והרצאות של המומחים הגדולים בעולם האלכוהול.

דוד קלינצ'ב הוא כוכב עולה בתחום האלכוהול. רק בן 28 וכבר בעלים גאה של ה"זאלמה אכבר קוקטייל בר", בר הקוקטיילים הקונספטואלי היחיד בדרום. דוד נושם את התחום כבר מעל עשור, הוא הצליח להגיע לרשימת עשרת הגדולים של ישראל 3 פעמים, והפעם אף קטף את המקום הראשון.

"אני באופוריה ומאוד שמח שזו בהחלט השנה של באר שבע בכל הגזרות" מסר דוד לבאר שבע נט. בעמוד הפייסבוק שלו הזמין את כולם לבוא לחגוג איתו את הזכייה ב"זאלמה" כבר הערב.

-

עדיה לנגה, מנהלת מקצועית בחברת IBBLS, היבואנית והמשווקת הרשמית של מותגי תאגיד האלכוהול הגדול בעולם Diageo, ומי שמקיימת את התחרות בארץ, מסבירה: "התחרות העולמית הוגדרה כ'טקס האוסקר של עולמות הבר' והיא מתקיימת בכל שנה במקום אחר בעולם ומקבצת אליה את 50 הברמנים הטובים ביותר בתבל, אשר נבחרו בתחרויות המקומיות קודם לכן. הברמן המאושר שזוכה בתחרות הופך למרצה מבוקש בעולם האלכוהול ואורח של כבוד בעשרות מדינות".

לחיים זאלמה!