כמו כל סיפור טוב, גם שי התגלגל לסצינה דיי במקרה. תחילת דרכו בתחום הייתה כעובד בחברת תאורה והגברה. בזמנו, הוא סחב את המוזיקה על הגב, היום הוא יוצר אותה במו ידיו. תגידו שלום לבעל הבית, דיג'יי שי מנשרי.

ספר לנו קצת שי, יש המון אופציות בעולם המוזיקה, למה דווקא דיג'יי?

תראה, קודם כל, אני פשוט אוהב מוזיקה. מאז שהייתי ילד אהבתי לשמוע מוזיקה, הכרתי אלבומים שלמים בעל פה, כל האוספים של הניינטיז. המוזיקה היא אני ואני המוזיקה. היא נמצאת איתי בכל שלב, תמיד חלק ממני. לא זוכר בוקר, נסיעה ברכב או כל חוויה אחרת בלי מוזיקה. בכל מקום שנהיה בחיים פלייליסט טוב ברקע ישדרג את החוויה וזו הדרך שלי לתת לאחרים.

מתי הבנת שזה מה שאתה רוצה לעשות?

לא יודע אם נכון להגיד הבנתי, יותר בכיוון של הרגשתי, נו אתה יודע כמו אהבה. זה תופס אותך באמצע גיל ההתבגרות בלי שום הכנה מוקדמת.

מהי הנקודה שבה החלטת לעבוד כעצמאי?

הנקודה שבה הבנתי שהחיים שלי בידיים שלי וכמה שאחלום גדול יותר כך אגיע רחוק יותר. לכל אחד יש את השלב בחיים שבו הוא מחליט לפרוש כנפיים ולנסות לעוף הכי גבוה שרק אפשר.

במרכז הכל כביכול יותר גדול, מה בכל זאת משאיר אותך בב"ש?

העבודה מגיעה מכל קצוות הארץ שלנו אבל בסיס האם יושב בב״ש. יש תכונה אחת באופי של הקהל המקומי שתמיד אהבתי - נאמנות למקורות. הקהל פה תמיד יעריך את המוזיקה הישנה והטובה ולא בהכח ירוץ אחרי כל טרנד חדש. זה בעיניי החלק הכי יפה בתוך כל דור הסיפוקים המהירים של ימינו.

בוא נעשה איזה משחק אסוציאציות קצר.. אני אומר מילה אתה אומר מה שעולה לך בראש.

באר שבע- רוביק

מוזיקה- שמחה

אוכל- אושר

אהבה- בית

כיף- ים

תודה רבה שייקה, נתראה באירוע הבא!