את חגיגות שבוע הספורט של ישראל שיחול בחודש הבא יפתח מירוץ הלילה Light Run באר שבע, בשיתוף משרד התרבות והספורט. המירוץ, שיתקיים ב-11.5.17, יערך בבאר שבע זו השנה החמישית, בהשתתפותם של למעלה מ-5,000 רצים ורצות ואלפי מעודדים, שיצאו לפזר אווירה אנרגטית ברחובות העיר.

המירוץ הינו חלק מאירועי שבוע ספורט ישראל, שמקיים משרד התרבות והספורט, והוא הופק ביוזמת עיריית באר שבע ובניהולה של חברת כיוונים, כחלק ממגמת פיתוח הספורט והאקטיב לייף סטייל בעיר באר שבע וכבר הפך למסורת מהנה בקרב תושבי העיר ואורחיה.

בשעה 19:00 תחל ההתכנסות של המירוץ בסמוך לבניין העירייה ברחוב שז"ר, ושם גם תהיה נקודת הסיום של המירוץ. מירוץ הלילה יוזנק בסמוך לרחבת העירייה, ויכלול שלושה מסלולי ריצה זוהרים: שני מסלולי ריצה מדידים באורך 5 ק"מ, שההזנקה שלו תהיה בשעה 20:15, ובאורך 10 ק"מ שיוזנק בשעה 20:35 ,ומסלול עממי באורך 2.5 ק"מ, אשר יאירו את רחובות העיר באמצעות אלמנטים מיוחדים של תאורה. כמו כן, יהיו לאורך המסלולים שלוש במות מוזיקה, שידאגו להכניס את הרצים לקצב.

ביום המירוץ, יוצב ברחבת העירייה מתחם EXPO מרהיב, שיכלול מציגים מובילים מעולמות האקטיב לייף סטייל, במת חימום ומתחמי הפעלה לכל המשפחה. בנוסף, לפני המירוץ, ייהנו המשתתפים ממתחמי איפור זוהר, שיבליט את הרצים לאורך המסלול. עם סיום המירוץ, יוכלו המשתתפים ליהנות מאימון שחרור עם מאמנים מקצועיים ומסיבת סיום אנרגטית במיוחד.


מורן מסיקה אידלמן, מנהלת מחלקת ספורט עירונית בחברת "כיוונים": "אנו גאים לקיים את אירוע הריצה הגדול בדרום, בפעם החמישית ברציפות. לאחר ההצלחה הגדולה בשנה שעברה אנו מצפים למספר שיא של משתתפים ומעודדים. מרוץ הלילה הינו אחד מאירועי השיא של שבוע ספורט בישראל והפך, זה מכבר, ליום חג עבור תושבי באר שבע וקהילת הרצים בישראל. אני מזמינה את כולם להירשם למרוץ ולקחת חלק בחגיגה ספורטיבית זוהרת ויוצאת דופן."


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו