איזה משחק קיבלנו הערב (ראשון) ב'טוטו טרנר'. הפועל באר שבע הייתה הכי קרובה מאי פעם להפסד ליגה ראשון באצטדיון 'טוטו טרנר', אבל בשנייה האחרונה, דווקא שער עצמי של עדן בן בסט, קבע שוויון נקודות והציל את באר שבע מאיבוד הרצף שהתחיל במשחק חניכת האצטדיון.

צילום: איציק קדוש באדיבות one.co.il

זה היה משחק רע מאוד של הפועל באר שבע. הקבוצה של ברק בכר לא הייתה יצירתית וגם השפן מהכובע, איסאק קואנקה, לא הושיע את המאמן והוחלף אחרי מחצית אחת, מה שכנראה חתם באופן סופי את סיפורו בהפועל באר שבע. כשהשעון הראה חצי שעה של כדורגל, הפועל חיפה עלתה ליתרון. גילי ורמוט הגביה לרחבה ומצא את אלון תורג'מן חופשי לחלוטין, משם החלוץ לא יכל לפספס - 0:1 לאורחת. 

5 דקות מפתיחת המחצית השנייה, האוהדים האדומים ראו שחור, תרתי משמע. חאתם אלחמיד הכשיל בגסות את עדן בן בסט ברחבה. החלוץ הוותיק בעט בקור רוח לרשת של חיימוב וקבע - 0:2 שממנו יהיה מאוד מאוד קשה להתאושש. אבל היי, בואו לא נשכח שאנחנו באצטדיון 'טוטו טרנר'.

צילום: איציק קדוש באדיבות one.co.ilלמען האמת, למרות מה שחשבנו, באר שבע לא התנפלה ללא רחם על הפועל חיפה וכמעט ולא הגיעה למצבים מסוכנים, בעוד השחקנים של קלינגר העמידו משחק הגנה לתפארת. עד הדקה ה-75. דווקא ממהלך קליל, שהיה דומה מאוד לגול הראשון של הפועל חיפה, באר שבע כבשה. אלחמיד בישל, אוגו נגח בקלות פנימה וזה רק 1:2. כל הקהל היה על הרגליים, עודד את השחקנים אבל המצבים לא הגיעו. ההיפך הוא הנכון, דווקא הפועל חיפה הייתה מאוד מאוד קרובה לכבוש במספר הזדמנויות.

בדקה ה-94 נשרק כדור קרן לזכות באר שבע. אפילו גיא חיימוב עלה. אורן ביטון הגביה, ומכולם, דווקא עדן בן בסט היה זה שנגע בטעות בכדור בראשו וגרם לו לחדור לרשת. שחקני באר שבע, הצוות המקצועי והקהל לא ידעו נפשם מרוב אושר, זר שהיה נקלע לסיטואציה הזו היה חושב שמדובר כאן בגול אליפות!! בסיום - 2:2 מרתק במיוחד.

מחר (שני) יצפו השחקנים לתוצאת המשחק בין בית"ר ירושלים למכבי ת"א כשהדבר הכי חשוב הוא שבית"ר ירושלים לא תנצח. בשבוע הבא יחלו ברק בכר וחניכיו רצף של שלושה משחקי חוץ קשים.