קפאסה המסעדה הים תיכונית של קבוצת קמפאי הבאר שבעית חוגגת יום הולדת חמש.

החל מה 25/3 ועד ה 29/3 כולל יערכו בקפאסה חגיגות יום הולדת 5 וכמיטב המסורת מקפידים בקפאסה על הפקה מושקעת, חידושי מנות ואלכוהול וכמובן על שמחה רבה.   

די.ג'י על העמדה מדי ערב, 1+1 על כל העיקריות בכל יום כל היום, ריפיל על בירה פאולנר ב-15 ₪, מגוון צ'ייסרים ב 5 ₪, ועמדות אלכוהול חגיגיות שיועמדו ברחבי המסעדה.

לחמא ירושלמית. צילום: גליה אבירם

עמדות האלכוהול

ברחבי המסעדה ימוקמו חמש עמדות אלכוהול שונות שיעשו ריפיל לבירות אבל גם ישקשקו את קוקטיילי היום הולדת החגיגיים: עמדת גלנליווט פאונדרס ריזרב –קוקטיילים על בסיס גלנליווט ריזרב משולבות בקוביות קרח בטעמים הנותנים טעמים ייחודיים לוויסקי ניתן לבחור מתוך 5 טעמי יומולדת ים תיכוניים : טעמי ליים ושמיר, נענע מלפפון, מנגו וצ'ילי, פירות יער ובזיליקום, ותה איטלקי מריר. עמדת קוקטיילים ע"ב אולמקה אלטוס, ועוד עגלות אלכוהול נוספות של המותגים המובילים: פטרון, הנסי. כל הקוקטיילים במחיר של 25 ₪.

הפתעות ועוד

בשביל האווירה יהיו גם הפתעות כמו שחקנים מחופשים לדמויות מארצות הים התיכון שיחלקו הפתעות ומתנות למבלים. מתחם פאולנר יוקם במרפסת ועוד הרבה הפתעות.

מנות חדשות לכבוד יום ההולדת 5

בשבוע חגיגות יום ההולדת יכובדו הבאים מטעימות של תפריט חדש שיושק בקרוב אשר יכלול מנות חדשות כמו מנת מקלוני פולנטה- מקלוני פולנטה בציפוי פריך על קרם עגבניות שמש ופארמג'יאנו ובזיליקום 38 ₪ , מנת לחמא ירושלמי- מאפה עם מעורב ירושלמי בטאבון , סלט עגבניות פיקנטי ,טחינה לבנה וצנוברים קלויים  48 ₪ , פיתה גלילית – מאפה עלי זעתר טרי, גבינת פטה כבשים, עם מטבל יוגורט, רסק עגבניות ופלפל חריף  28 ₪ ועוד מנות רבות נוספות.

חגיגות יום הולדת 5 למסעדת קפאסה, 25/3-29/3 כל יום החל משעה 18:00.

קפאסה, חיל ההנדסה 6, באר שבע, טלפון : 08-665-5122