זה בדיוק הניצחון שהפועל באר שבע הייתה צריכה במחזור הנעילה של העונה הסדירה. הקבוצה נראתה טוב, שלטה בשדה המגרש והשיגה 3 נקודות ללא דרמות מיותרות.

המשחק החל באיחור של 20 דקות עכב שני עיכובים: הראשון בגלל זכיין השידור והשני בגלל מחאת הקוונים, שגרמה לעיכובים בפתיחת כלל המשחקים הערב. למרות שהקבוצה פתחה טוב על הדשא, בשורת איוב הגיעה בדקה השישית. מיגל ויטור קרס אל הדשא, החזיק את ברכו והוחלף. בדרך החוצה מירר בבכי, כנראה כרמז לכך שהוא לא יחזור לשחק העונה כדורגל, ומי יודע אם בכלל. מי שהחליף אותו היה מרואן קבהא שבדקה ה-13 חגג ובגדול. ערבוביה ברחבה מצאה את המחליף לבד מול קנדיל, והוא ירה פנימה את שער הבכורה שלו במדים האדומים - 0:1 באר שבע.

צילום: הפועל באר שבע

הלחץ הבאר שבעי המשיך כשבן שהר החמיץ ממצב קורץ. עד לסיום המחצית, עמראן אלקרנוואי, שמושאל לסכנין, החמיץ מצב טוב מאוד מול חיימוב וגם ניב זריהן רשם החמצה - אך הקבוצות ירדו במצב של 0:1 למחצית. בדקה 60 מאור מליקסון הגביה כדור שפגע בידו של אברהם פאס, אך השופט (בניגוד להוראות) נתן למשחק לרוץ ותומאש פקהארט מצא עצמו לבד ובטיל לרשת קבע 0:2 והקפיץ את כל טרנר באוויר. בדקה 65, כאילו לא די בפיגור, סכנין נשארה בעשרה שחקנים. עד לסיום, באר שבע הייתה קרובה לכבוש את השלישי, אבל התוצאה נותרה בעינה.

צילום: הפועל באר שבעבשבוע הבא תארח אלופת המדינה את בני יהודה וביומיים הקרובים תגלה כיצד יראה לוח המשחקים לפלייאוף העליון. מה שבטוח - הולך להיות רותח.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו