ברק בכר התעצבן מאוד על השחקנים לאחר ההדחה ביום רביעי נגד אותה קבוצה ובאותו מגרש. האוהדים ציפו לראות שינוי גדול בגישה של השחקנים ויכולת טובה על כר הדשא – אבל התבדו.

הפועל באר שבע לא הרשימה בכלל בצפון, ובכל זאת, מנצחת בזכות יכולת נהדרת של גיא חיימוב וחוזרת למקום הראשון בטבלה. המשחק דווקא נפתח בצורה מעודדת עבור האדומים של ברק בכר, שהראו עליונות על כר הדשא, אבל היתרון היחסי החזיק מעמד כמה דקות בודדות. בזמן הזה, פקהארט נגח מתוך הרחבה, אבל שוער קריית שמונה עצר.

מאור מליקסון עם הכדור (ניסן עייש באדיבות one.co.il)

לאחר מכן, המשחק התנהל בעיקר בחצי המגרש. שתי הקבוצות ניסו ליזום והגיעו למצבים – אך לא סיכנו בצורה מיוחדת את שער היריבה. השער הבודד הגיע בדקה 43. ג'ון אוגו בעט מחוץ לרחבה, הכדור פגע בתומאש פקהארט, ניתז לכיוון השני והכניע את השוער של קריית שמונה. השחקנים חיכו לראות האם הקוון מניף את דגל הנבדל – אך הוא לא עשה זאת – והם רצו לחגוג את השער הראשון. עד לסיום המחצית, דידייה ברוסו היה מאוד קרוב להשוות אבל הכדור פגש את המשקוף.

במחצית השנייה, באר שבע לא הייתה מסוכנת. מי שהייתה קרובה לשוויון היו דווקא המארחים. בדקה 68 מוחמד שכר מצא את עצמו לבד לגמריי מול גיא חיימוב, אבל יציאה עצומה של השוער סגרה ל-שכר את מרווח התימרון, והאחרון בעט על גופו של חיימוב, הכדור יצא לקרן. עד לסיום, שני מצבים נהדרים לקריית שמונה – האחד הלך למשקוף והשני נעצר על ידי חיימוב הנהדר.

צילום: ניסן עייש באדיבות one.co.il

במהלך המחצית הראשונה, התרחש אירוע ביזארי. דור אלו סבל מסחרחורות וביקש להתחלף. כאשר עאבד אלחמיד עמד על קו החילופים, והשלט לחילוף הונף – סימן אלו לספסל כי הוא לא מעוניין להתחלף, והמגן נשאר על כר הדשא. הצוות הרפואי והמקצועי התייעצו על הקווים האם להחליף את המגן, אך החליטו לבסוף שלא. בסופו של דבר, אלו יצא על אלונקה מהמגרש במהלך המחצית השנייה מכיוון שלא היה יוכל להמשיך עקב תשישות ככל הנראה. ייתכן והוא יפונה לבית חולים במהלך הלילה.

כאמור, באר שבע חוזרת למקום הראשון בטבלה. משחק סיום העונה הסדירה יתקיים במהלך השבוע הבא (מועד טרם נקבע) מול בני סכנין באצטדיון 'טוטו טרנר'.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו