שחקני הפועל באר שבע צפו אתמול במשחקה של מכבי תל אביב מול אשדוד מבית האירוח בכפר גלעדי בו הם שוהים, ובוודאי שמחו כאשר נשרקה שריקות הסיום שבישרה על איבוד נקודות צהוב. כתוצאה מכך, באר שבע יכולה לתפוס שוב את המקום הראשון – כל זאת בתנאי שתנצח הערב את קריית שמונה.

ישנה אמונה בעולם הכדורגל שקשה מאוד לנצח את אותה הקבוצה פעמיים, והאדומים מקווים שיהיה אפשר להגיד אותה גם הערב. נזכיר כי באר שבע הפסידה לקריית שמונה ביום רביעי וכתוצאה מכך הודחה מגביע המדינה.

גיא מלמד מול סאן מנחם (איציק בלניצקי באדיבות one.co.il)

בשורות באר שבע, כרגיל – חיסורים. השחקן המשמעותי ביותר שלא יהיה בסגל הערב הוא טוני וואקמה. אמש אישר הניגרי שהוא לא ישחק ב"משחקים הקרובים", כהגדרתו. את מקומו יתפוס איסאק קואנקה או גיא מלמד. בן ביטון, שהושעה עקב בילוי לאחר ההפסד בגביע המדינה, לא ייכלל בסגל גם הוא. דן איינבינדר מושעה עקב צבירת צהובים.

מי שכן צפוי לחזור לכר הדשא הוא מיגל ויטור. הבלם החלים מהפציעה הטורדנית וצפוי ללבוש את חולצת הרכב. במידה ולא יפתח, הוא לא אמור להיות משותף וישב על הספסל רק למקרה ואחד הבלמים ייפצע. בכר הזהיר את השחקנים בעיקר מנייג'ל האסלביינק, שכבש את שני השערים שגרמו להדחתה של באר שבע מהגביע. ללא קשר למשחק הערב, בבאר שבע שמו עין על החלוץ וייתכן ומגעים עימו יחלו כבר בימים הקרובים, שכן קריית שמונה לא בפלייאוף העליון ולא תשחק שוב נגד באר שבע העונה.

כמה מאות אוהדים צפויים ללוות את הקבוצה במסע הארוך והם מקווים לא לחזור עם הפנים בין הידיים, כמו ביום רביעי.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו