מוקדם יותר החודש (14.2) נתפס זוג מב"ש עם עגלת תינוק ובה עשרות אריזות של תרכובות מזון לתינוקות שעל פי החשד נגנבו מסופרמרקט בערד. אדם הזעיק את המשטרה והשוטרים גילו כי הזוג מוביל עגלת תינוק, ללא תינוק כלל, כאשר את החלל בו אמור לשכב התינוק, עומדים עשרות אריזות מזון לתינוקות, שעל פי החשד נגנבו.

הזוג שהיה מלווה בבתם בת ה-3 טענו כי הגיעו במונית, אלא שבפועל התברר כי הגיעו ברכב, בו נמצאו עשרות אריזות של תרכובות מזון שעל פי החשד נגנבו. החשודים תושבי באר שבע הובאו לחקירת המשטרה. לילדה בת ה-3 שנטען כי הייתה רעבה, הגישו השוטרים כריך.

עגלת התינוק והציוד הגנוב. צילום באדיבות דוברות המשטרהתחילה לא היה ברור האם מדובר בזוג הורים שנקלע לקשיים ונאלץ לגנוב באופן חד פעמי, אך בהמשך החקירה התברר כי אין מדובר בפעם הראשונה, אלא בשיטה בה נהגו הזוג ברחבי הארץ, ב-13 מקרים שונים לפחות.

על פי חקירת המשטרה, הזוג הצטייד בעגלת תינוק ללא תינוק וכן עגלת סופר תוך שנכנסו לרשתות שיווק בכוונה לבצע גניבה של מוצרים מתוך רשתות השיווק ובשווי מצטבר של עשרות אלפי ש"ח.

גרמו לילדים לגנוב את מזון התינוקות

חקירת המשטרה העלתה כי החשודים נהגו לפתוח את חובקי הרכוש (ברקודים כמו זמזמים למניעת גניבות על המוצרים) באמצעות מגנט, והכניסו את הרכוש לתוך עגלת התינוק עם שמיכת תינוק, עברו את קו הקופות ויצאו מהסופר תוך שבחלק מהמקרים הם מסתייעים בילדיהם.

עם סיום החקירה הגישו במשטרה כתב אישום ובו 13 אישומים של גניבות ממרכולים בערד,  אופקים, דימונה, באר שבע, כפר סבא, אשקלון, נתניה, ואילת.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו