הפועל באר שבע ובית"ר ירושלים סיפקו לנו הערב הוכחה שהקרב על האליפות הולך להיות צמוד, מותח ומעניין. שתי הקבוצות שרצות בצמרת עלו לאצטדיון בבאר שבע כשהן רוצות רק דבר אחד - ניצחון. בסיומו של המשחק, דווקא המארחים מירושלים יצאו מאוכזבים מהתוצאה.

בדקה השביעית, קונטה האורח היה חייב לכבוש את הראשון אבל משישה מטרים בעט למשקוף למרות שהשער היה חשוף. מספר דקות לאחר מכן, חנן ממן בעט בצורה חדה אבל קליימן היה במקום. חצי שעה בתוך המשחק, ערבוביה ברחבה הבית'רית מצאה את חנן ממן שדחק פנימה את הראשון. ממן לא מפסיק להפציץ! 0:1 לבאר שבע. רגע לפני סיום המחצית, קלאודמיר המסוכן הרים כדור מהאגף וכמעט כבש לשערו של חיימוב, אך הכדור שפשף את המשקוף.

מנהלת הליגות בכדורגל

וואקמה היה חייב לכבוש בתחילת המחצית השנייה כשנותר לבדו מול קליימן לאחר מסירה של חנן ממן, אבל במקום לבעוט בחוכמה, הניגרי בעט בעוצמה ישר לתוך גופו של קליימן. מרגע זה, באר שבע נעלמה מהמשחק. בדקה 60 הירושלמים יצאו למתפרצת כמו בספר - בסיומה סילבסטר המחליף כבש את השוויון. עד לסיום המשחק, הקבוצה של בני בן זקן הייתה עדיפה. באר שבע נראתה אומללה ובקושי הצליחה לחבר מסירה אחת.

ברק בכר לא הסתיר את אכזבתו ואמר בסיום המשחק ש"התוצאה יכלה להיות גרועה יותר", כשהוא מתכוון להפסד ראשון באצטדיון 'טוטו טרנר'. כעת תצא באר שבע לטיול בצפון - ברביעי משחק הגומלין ברבע גמר גביע המדינה מול קריית שמונה ובראשון משחק ליגה מול הקבוצה הצפונית, שאחרי ההפסד הערב לבני יהודה, נקבע כי תשחק בפלייאוף התחתון.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו