לפני כשנה הוקם במכללה תא "קמפוס ירוק" חדש שמטרתו  להוביל לשינוי בתפיסה הסביבתית למען האנשים החיים בה ולהעלות נושאים סביבתיים על סדר היום של הסטודנטים ואנשי הסגל במכללה.

במהלך השנה פעל התא הירוק במיזמים שונים וחבריו השתתפו באירועים השונים במכללה. בקרוב יחנכו מרכזי מיחזור חדשים ברחבי הקמפוס וגינה אורגנית קהילתית שתנוהל על ידם. 

פעילות תא ירוק במכללה. קרדיט מכללת סמי שמעון

"הגינה הקהילתית תציע מגוון ירקות וצמחי מזון ותהיה בגודל של 120 מ"ר" סיפרו הסטודנטים סמיון אנטוס ושי ברקמן, רכזי איכות הסביבה בפרויקט קמפוס ירוק. "אנו מתכננים להתחיל לשתול מיד עם פתיחת הסמסטר, בשבוע הבא יחד עם שבועת האדמה שמלווה אותנו בפרויקט. הקשר עם שבועת האדמה נוצר לאחר ששמענו שהם מקדמים פרויקטים חברתיים ברחבי העיר. פנינו אליהם מיד לאחר הרעיון של הגינה הקהילתית כדי לקבל עצות, ליווי ועוד".

"בהיותנו חלק ממוסד אקדמי, אנו מעודדים את המכללה לפעול לקידום המחקר בתחומי ההנדסה הירוקה והנדסה בת-קיימא ולקיים קורסי בחירה בתחומי ההשקה של אקולוגיה והנדסה. במבט אל העתיד, אנו שואפים להרחיב את התא ולצרף סטודנטים רבים ככל האפשר, שיתנו יחד אתנו את דעתם על קידום הפעילות והעלאת המודעות לנושאים הסביבתיים".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו