משלחת של חברת רפאל, בראשות יו"ר דירקטוריון החברה, ד"ר עוזי לנדאו, קיימה אתמול (יום ג') ביקור מיוחד בבאר שבע, כאורחת של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. את המשלחת אירח פרופ' דן בלומברג, סגן הנשיאה ודיקן למחקר ופיתוח, והיא סיירה במעבדה לרובוטיקה אוטונומית באוניברסיטה בראשותו של פרופ' הוגו גוטרמן מהמחלקה להנדסת חשמל ומחשבים.

צילום באדיבות אוניברסיטת בן גוריון בנגב

בהמשך הגיעה המשלחת לפארק ההיי-טק האוניברסיטאי, שם פגשה את נטע כהן, מנכ"ל ב.ג. נגב טכנולוגיות ואת צפריר לוי, הסמנכ"ל לפיתוח עסקי של החברה.

זהו ביקור ראשון מאז הודיעה בספטמבר האחרון חברת רפאל על כוונתה לפתוח שלוחת מחקר ופיתוח בפארק ההיי-טק האוניברסיטאי בבאר-שבע, על מנת להרחיב את מאגר כוח האדם הפוטנציאלי לגיוס לחברה בתחומים טכנולוגיים כגון הנדסת מכונות, הנדסת חשמל ומדעי המחשב, בעיקר מקרב בוגרי אוניברסיטת בן-גוריון.

רפאל הנה מפתחת ויצרנית של מערכות פורצות-דרך לאוויר, לים, ליבשה ולחלל, ומעסיקה כ-7,500 עובדים, כאשר כ-65% מהם הנם בעלי תארים אקדמאיים במקצועות המדעים וההנדסה. מתוך נתון זה, כ-300 הם בעלי תוארי PhD.

החברה נמצאת בתהליכי גיוס נרחבים בתחומים הטכנולוגיים וכאמור לעיל, על מנת להרחיב את מאגר כוח האדם, היא כבר פתחה שלוחות פיתוח נוספות בכרמיאל, בירושלים ובתל אביב, וכבר הניחה את אבן הפינה לפתיחת המרכז הנוסף בהר חוצבים.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו