בדיוק בזמן. הפועל באר שבע מתעוררת לקראת הישורת האחרונה, ושלושה משחקים לסיום העונה הסדירה - שטפה הקבוצה של ברק בכר את הדשא והביסה 0:3 את מכבי פתח תקווה.

צילום: מרטין גוטדאמק one.co.ilהמשחק לא התעלה לרמה גבוהה במחצית הראשונה ואי אפשר לומר שבאר שבע שלטה בו. שתי הקבוצות התנהלו במרכז השדה וסיכנו בצורה שווה את השער של היריבה. האוהדים היו צריכים לחכות לסיום המחצית כדי לשמוח ולחגוג. בדקה ה-44 אייבינדר בישל בצורה נהדרת לחנן ממן, שכבש את הראשון במשחק וחגג שוב באצטדיון טרנר. עוד לפני סיום המחצית, פנדל נפסק לזכות באר שבע ו-וואקמה כבש את השני. צמד מהיר תוך 2 דקות!

צילום: מרטין גוטדאמק one.co.ilהסערה נמשכה עם פתיחת המחצית השנייה. בדקה ה-48, אורן ביטון הגביהה כדור קרן וחנן ממן כבש שוב - הפעם בנגיחה לא חזקה אבל מדוייקת - 0:3. כתוצאה מהזינוק, ספג שוער מכבי פתח תקווה מכה חזקה בגבו ונאלץ לרדת מכר הדשא, במה שגרר עיכוב של כ-5 דקות בחידוש המשחק. עד לסיום, באר שבע ניסתה להגדיל את היתרון אך לא הצליחה. גיא חיימוב הספיק לעצור כדור עונשין מ-11 מטרים וריצ'ארד סומא האורח ספג צהוב שני לאחר עבירה על פקהארט והורחק.

באר שבע חוזרת למקום הראשון בעקבות המעידה של מכבי תל אביב מול רעננה, ותחכה ליריבתה לצמרת, בית"ר ירושלים, במשחק הליגה הבא שיתקיים ביום ראשון (25.2).

אחרי הניצחון חגגו השחקנים את יום הולדתו של דן איינבינדר שחל אתמול והוא זכה לקבל עוגה לפרצוף ממהראן ראדי - כמיטב המסורת. מזל טוב דן!

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו