מאור מליקסון נאלץ לנטוש את כר הדשא מוקדם מהצפוי בניצחון של הפועל באר שבע על מ.ס אשדוד. דקות רבות של חרדה עברו על אנשי הצוות המקצועי, שזוכרים את עברו של מאור מליקסון באשר לפציעות, אבל בסוף השתחררה בספסל אנחת רווחה.

מליקסון עם הכדור. צילום: מרטין גוטדאמק באדיבות one.co.il

כבר מהרגעים הראשונים, הבינו כי לא מדובר בפציעה חמורה, למרות העובדה שהקשר נאלץ לנטוש את כר הדשא במחצית הראשונה. אתמול הודיעו במועדון כי בבדיקת הדמייה שנערכה למאור מליקסון הודגם שטף דם קטן, המתאים למתיחה קלה בשריר. לאחר מכן, העריכו בצוות הרפואי כי מליקסון לא יהיה כשיר למשחק עוד שבועיים מול בית"ר ירושלים ומנגד הדגישו "עושים את כל המאמצים כדי שמאור כן ישותף". בכל מקרה, מליקסון לא יהיה בסגל למשחק הקרוב במוצאי שבת מול מכבי פתח תקווה ומי שצפוי לתפוס את מקומו בהרכב הוא איסאק קואנקה.

השחקנים חוגגים

רבים משחקני הקבוצה, מלווים בבנות הזוג שלהם, הגיעו אתמול למסעדה בעיר וחגגו את יום אהבה. השחקנים התקבלו באהבה רבה ופונקו על ידי צוות המקום. גם שלושת הזרים: מיחאי קורהוט, איסאק קואנקה ותמאש פקהארט, השתתפו בחגיגה. לא מעט אוהדים הגיבו בסיפוק רב לנוכח התמונות שרצו ברשתות החברתיות. אחד האוהדים כתב בתגובה: "החגיגות אחרי הניצחון מול אשדוד ועכשיו האירוע הזה – רואים שחזר לשחקנים החיוך לפנים, ורק דרך ההווי הקבוצתי הגבוה, נוכל לקחת אליפות שלישית". אמן.

צילום: יחצ

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו