סוף שבוע נוסף הגיע ואיתו גם הזמן לבילוי משפחתי עם הילדים והאנשים הקרובים. בימי הסופ"ש הבאים עלינו לטובה תוכלו לצאת וליהנות משלל פעילויות מהנות במיוחד במתחמים שונים בעיר. הילדים שלכם יוכלו להפוך לרופאים, ללמוד לעשות קסמים ולצבור עוד הרבה חוויות. אל תישארו בבית, תמצאו את הפעילות אליה אתם מתחברים ושמתאימה במיוחד לילדיכם ופשוט תיהנו.

שבת במועדון הילדים בישפרו פלאנט

מועדון הילדים של ישפרו פלאנט באר שבע ממשיך לפעול גם בחודשי החורף. בכל יום שלישי ושבת, מוזמנים הילדים יחד עם ההורים ליהנות ממגוון הופעות והפעלות לילדים ולכל המשפחה. מועדון הילדים של ישפרו פלאנט מציע הטבות מיוחדת לילדים לאחר הרשמה מוקדמת באתר האינטרנט של המתחם. ביום שבת הקרוב, הקסם מגיע לישפרו פלאנט! אתם והילדים תוכלו ליהנות מהמופע של הקוסם אריק לוי, עם קסמים, סטנדאפ והרבה הפתעות! הכניסה חופשית.

מתי: יום שבת, ה-13/01/17, החל מהשעה 12:00.

איפה: מתחם ישפרו פלאנט, אליעזר וצילה מרגולין 12, באר שבע.

פרטים נוספים: 08-9172982

קסמים וסטנדאפ בישפרו

הופעות לילדים בקניון עזריאלי הנגב

בקניון עזריאלי הנגב מציעים לכם הופעות מיוחדות במיוחד לילדים, בכל יום חמישי ומוצ"ש. בכל פעם יהיה מופע אחר שיעניק לכם ולילדים ערב מהנה. היום אחר הצהרים יהיה מופע של הפוני הקטן, ובמוצאי שבת הממלכה של פליימוביל תופיע בקניון.

מתי: יום חמישי, ה-11/01/18, החל מ-17:30, ויום שבת, ה-13/01/18, החל מ-18:30.

איפה: צומת אלי כהן

לפרטים נוספים

הממלכה של פליימוביל

להיות רופא לשבת אחת- פארק קרסו למדע

אם אתם או הילדים שלכם חולמים להיות רופאים, פארק קרסו זה המקום בשבילכם בשבועות הקרובים! לשבת אחת תוכלו גם להגשים את החלום ולהרגיש איך זה להיות רופא. בפעילות תוכלו ליהנות עם הילדים בסדנת עזרת ראשונה, סדנת יצירה של מערכות גוף האדם, סרט ב-3D, סדנאות D3 ב"פאב לאב" ועוד 13 מתחמי משחק בנושאים שונים. הפעילות תהיה בכל שבת בחודשים ינואר-פברואר.

מתי: יום שבת ה- 13/01/18, בין השעות 09:00-17:00.

איפה: רחוב העצמאות 79, באר שבע.

לפרטים נוספים ורכישה כרטיסים

להיות רופא בפארק קרסו למדע

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו