רוכב אופנים חשמליים בן 15 רכב אמש על אופניו ברחוב גוש עציון בבאר שבע. בשלב מסוים רוכב האופניים התפרץ לכביש וכתוצאה מכך נפגע מרכב חולף והועף מספר מטרים. לאחר שנפגע פונה הנער לבית החולים סורוקה במצב בינוני.

תיעוד התאונה:

 

בתיעוד ניתן לראות את רוכב האופניים החשמליים מתפרץ לכביש ונפגע מהרכב החולף. כמו כן ניתן לראות בסרטון כי כתוצאה מעוצמת הבלימה הכלב שהורכב ככל הנראה על ידי הנער הועף גם הוא מעוצמת הפגיעה, אך נראה כי יצא ללא פגע. 

תושבת הרחוב : "אני גרה במקום כבר 24 שנה. הכבישים פה מסוכנים, אין פסי האטה, ויש פה בית ספר ליד. הראשון שרץ אתמול לילד שנפגע זה השומר של בית הספר. ילדים פה משתוללים עם אופניים חשמליים. למרות כל הפניות שלנו האזרחי השכונה לא נעשה כלום ממשיכות התאונות". 

בוחני תנועה של משטרת ישראל פתחו בחקירת נסיבות התאונה, בשלב זה קיים חשד כי הקטין התפרץ לכביש ולא נתן זכות קדימה לרכב בניגוד לשלט במקום.

מהמשטרה נמסר "נסיעה על אופניים חשמליים בניגוד לחוק וללא ידיעת חוקי הדרך מסכנת את חייו של הרוכב ויתר משתמשי הדרך. הורים שימרו על ילדכם!"

במשטרה חושדים כי הנער לא נתן זכות קדימה וכתוצאה מכך נפגע. צילום דוברות המשטרה

שלשום נפגע ילד בן 7 מרכב חולף בשכונת פלח 5 בבאר שבע, לאחר שהתפרץ לכביש בריצה. הילד פונה על ידי הוריו לבית החולים סורוקה במצב קל, ולאחר מכן שוחרר.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו