פגרת הגביע הקצרה מאחורינו, ואמש (שלישי) עלו האדומים למאזן של שבעה ניצחונות מול חמישה הפסדים, ולשמירה על המקום השישי בטבלה אחרי ניצחון חוץ משכנע על הפועל עפולה. עמית גרשון פגש את הקבוצה במדיה שיחק בשלוש השנים האחרונות, וגם לאנטוני פישר הייתה זו חזרה לאולם בו החל את הקריירה שלו בארץ.
צילום: חן אזרן

אנטוני פישר, עמית גרשון, אנדל קומברבאץ', אור סולומון וסטורם וורן עלו בחמישייה האדומה ופתחו את המשחק ביתרון 7:4. עפולה, שעלתה עם רון סבג, אריאל נבון, טרה סימונס, אלכס רוזנברג ווין לנגסטון חזרה לעניינים בהובלת רוזנברג והפכה ל- 13:7, אבל אנטוני פישר עם שלשה ואנדל קומברבאץ' עם רביעייה משלו הפכו את התוצאה, והיתרון האדום נשמר עד לסיום הרבע, כשגם טוני יאנגר עולה מהספסל ומקנה בשלשה. 22:17 אחרי עשר דקות.

המומנטום של באר שבע נמשך גם בתחילת הרבע השני, כשאנטוני פישר עם שתי שלשות מוביל ריצה אדומה. טרה סימונס ואנדל קומברבאץ' החליפו שלשות גם הם, ועל הלוח 35:26 לבאר שבע. עפולה הצליחה להוריד ל- 6 אחרי פסק זמן של מאמנה, דוד אלהרר, אבל ב"ש שוב העלתה הילוך בהתקפה, ושלשה של סטורם וורן קבעה את תוצאת המחצית – 43:34.

צילום: חן אזרן

נסיונות החזרה של עפולה למשחק המשיכו גם עם פתיחת המחצית השנייה, אבל היתרון של באר שבע נשמר דו ספרתי למשך דקות ארוכות, כשווין לנגסטון וטרה סימונס ניסו למזער נזקים. שתי שלשות של אריאל נבון הורידו את ב"ש לפלוס 7 בלבד ובהמשך שלחו את יניב בורגר לקחת פסק זמן, ששוב העביר את המומנטום צד כששלשה של עמית גרשון ונקודות של בן אייזנהרט קבעו 67:55 לאורחים בסיום הרבע השלישי.

עפולה בעוד מיני ניסיון קאמבק שוב צמצמה ל- 7 בפתיחת הרבע האחרון עם שלשות של נבון ועזמי אבו-אחמד, אבל טוני יאנגר ענה בשתיים משלו – 76:65 באר שבע. כ- 3 דקות לסיום מצא אנטוני פישר את אוהד כהן לשלשה גדולה שהקפיצה את היתרון של באר שבע וחיסלה את סיכוייה של עפולה לחזור. ב"ש עם ניצחון חוץ משכנע אחרי ההפסד בקריית אתא לפני שבועיים. עפולה נעצרת מהמומנטום שהחלה בשבועות האחרונים ורושמת הפסד שני ברציפות.

צילום: חן אזרן

בשבוע הקרוב: שני משחקי בית!
בשבת (13.01, 19:15): נארח את הפועל חיפה בקונכייה למשחק דחוי מהמחזור ה- 12.
בשלישי (16.01, 19:15): תגיע אלינו הפועל ר"ג / גבעתיים במשחק שיפתח את הסיבוב השני.

קולעי הנקודות: סטורם וורן 22 (13 רב'), אנדל קומברבאץ' 19, אנטוני פישר 13, טוני יאנגר 11, אוהד כהן ועמית גרשון 5 כ"א, בן אייזנהרט ואור סולומון 4 כ"א, עדי כהן סבן 3.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו