תושב באר שבע בן 38 שהינו עבריין מין מפוקח, נעצר לפני כשבוע (27.12.17) הודות לעד ראייה שהבחין בו מבצע מעשה מגונה בילד קטן, באזור "המכתש" ברחוב יהודה הלוי בשכונה ד'. "פתאום אני רואה גבר בערך בן 40 עם המכנסיים למטה כשהוא מ***ן ילד". סיפר עד הראייה בזעזוע רב. "צעקתי לו והוא נלחץ, הרים את המכנסיים והתחיל ללכת עם הילד מאזור המכתש לכיוון רחוב יהודה הלוי. הילד שאיתו היה כולו מבוהל וחיוור, מלוכלך ועם סימני אבק על הבגדים".

העבריין נתפס על חם ונעצר, הילד נמצא חיוור ומבוהל. צילום מזירת האירוע: פרטי

עד הראייה עקב אחר העבריין עד לאזור מקיף ה' ברחוב יהודה הלוי, ועיכב אותו עד להגעת המשטרה, שלקחה את החשוד לחקירה. בחקירה התברר כי אותו עבריין מין הוא למעשה בן זוגה של אם הילד, שהייתה ישנה עת שביצע את המעשים. רק לפני כחודש הוארך צו הפיקוח נגד העבריין, ונאסר עליו להימצא לבדו בקרבת קטינים, ובפרט נאסר עליו להימצא לבד ללא לבוש, לצד בנה של בת זוגתו. כמו כן נאסר עליו להשתמש בסמים מסוכנים.

לקח את הילד למקום מבודד כי לבצע את זממו

בעקבות חקירת המשטרה, הוגש היום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום כנגד העבריין, מפוקח מין בן 38, תושב באר שבע. על פי עובדות כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד רננה לוי, בתאריך 27.12.17, לקח הנאשם את הילד בן ה-11 מביתו, והלך למערה הנמצאת באזור ה"מכתש" בשכונה ד', ושם בעודם עירומים בפלג גופם התחתון, ביצע בו עבירה של מעשה מגונה.

העבריין למעשה לא רק שהפר את צו הפיקוח שלו, אלא ביצע מעשה מגונה בבנה של בת זוגתו, וזאת בזמן שהיא ישנה ואינה מודעת למתרחש. בבוקר ה27.12.17, כאשר סירב הילד בן ה-11 ללכת לבית הספר, נשאר העבריין עמו בביתו לבד, וזאת בניגוד לצו הפיקוח נגדו. השניים הסתובבו יחד בעיר באר שבע, והנאשם אף אמר לילד כי ייקח את תיק בית הספר איתו כשיצאו מהבית על מנת להסתיר מאמו את היעדרותו מבית הספר. במהלך היום, לפני השעה 13:00, צרך העבריין סם מסוג "נייס גאי" לצד הקטין, והגיע יחד עם הילד לאזור ה"מכתש" בשכונה ד', ברחוב יהודה הלוי. שם, הוריד את מכנסיו ותחתוניו, וביצע מעשה מגונה בילד שנמצא לצדו.

לקח את הילד למערה כדי לבצע בו את זממו. המכתש בשכונה ד'. צילום מתוך ויקיפדיה

כפי שנכתב בבקשת הארכת המעצר "המשיב והמתלונן נצפו כשהם מכוסים פיח שחור, בדומה לפיח המצוי על קרקע המערה. רופאה אשר בדקה את הקטין, קבעה כי רגליו וישבנו של היו מכוסים פיח שחור וכן נמצא פיח שחור בפי הטבעת של המתלונן ושריטה בישבנו. הקטין עצמו לא מסר אשמה, יחד עם זאת, לא הצליח להסביר כיצד התכסה כולו בפיח שחור או כיצד נשרט בישבנו".

לעבריין המפוקח עבר פלילי רב, ובעבר ריצה עונש מאסר של 15 חודשים בגין עבירות סמים והפעלת מאסרים מותנים. לחובת העבריין הרשעות בהפרת הוראה חוקית והפרת צו פיקוח משנת 2015. המשיב ריצה 30 חודשי מאסר בגין עבירות מין בקטין והדחה בחקירה וכן בעברו עבירות אלימות, סמים ובריחה ממשמורת חוקית. למעשה, תלוי ועומד נגדו מאסר על תנאי בגין הפרת צו הפיקוח.

כאמור, נגד העבריין הוגש כתב אישום בגין מעשה מגונה בקטין והפרת צו הפיקוח נגדו, ומעצרו הוארך עד תום ההליכים.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו