אז מי יהיה איש השנה שלכם? כנסו והצביעו! 

25,444 - זה מספר ההצבעות שנקלטו במערכת נכון ל-17:00 ה-24.12.2017. מספר גבוה של מצביעים מוכיח לנו שלתושבי באר שבע אכפת ורוצה להוקיר את האנשים שהיו כאן וועשו לנו את השנה החולפת. בין הקטגוריות השונות ישנם מאבקים צמודים, וחלק מהקטגוריות המובילים פתחו פער. אבל ששבוע שלם לפנינו - הכל עוד פתוח, והכל יכול להשתנות.

צילום מסךבקטגוריית אושיית הרשת של באר שבע לשנת 2017, ישנם שני מתמודדים שמובילים ראש בראש- יקיר עמר, ששולט ברשת הפייסבוק, כשמולו עומדת אלילת השמלות והאינסטגרם, עדן לוי. גם אלינה לב ויעל סאסי עדיין במירוץ כששבוע שלם לפנינו והכל עוד פתוח.

בקטגוריית איש העסקים של באר שבע לשנת 2017, לא איש אלא אנשים עומדים בראש נכון לעכשיו: משה אביסרור ובניו שבונים ומשקיעים רבות בבירת הנגב. עדיין במירוץ ניתן למצוא את רוויט אזוט, יו"ר התאחדות בעלי המלאכה והתעשייה מחוז דרום, יזם הביטקוין שלאחרונה החתים את מסי, משה חוגג ועליזה מנור.

בתחרות אשת השנה בתרבות נכון לעכשיו מחצית מהקולות הלכו לבת-חן סבג- יוצרת והכוכבת של הסדרה "מטומטמת. עדיין במרוץ ויכולים להפתיע: שחקן תיאטרון באר שבע אורן כהן, מנהל בית ספר למשחק "גודמן" עידן אבישר ומנכ"לית תיאטרון הפרינג'.

גם בקטגוריית איש השנה בספורט, יש אישה אחת בראש שכבר קטפה יותר ממחצית מהקולות, אלונה ברקת. רבע מהקולות הלכו לאליניב ברדה והמאמן ברק בכר חולק את שאר האחוזים עם קפטן נבחרת הכדורסל, אוהד כהן.

בקטגוריית אשת השנה בחינוך יש מאבק צמוד בראש בין שלוש מתמודדות בולטות: מנהלת מקיף ו' מתי מינדלין, מנהלת מקיף א' גילה בלאיש, ומנחת המשפחות וההורים אביגיל אוקנין. עדיין במירוץ - מנהלת תוכנית חותם, טל גרינבאום.

תואר מתנדב/ת השנה מגלה מעורבות רבה בציבור. אמנם כרגע מנהל הפרויקטים במחלקת הנוער, ד"ר אופר מוכתר מוביל עם קצת יותר מ-40%, אך המתנדבת החזקה של באר שבע ציפורה חלפון לא רחוקה ממנו ובשבוע שנשאר, הכל עוד פתוח. עדיין במירוץ האישה עם לב הזהב, אלינור רווח-אזולאי. גם יו"ר מועצת ארגוני מתנדבים בבאר שבע והנגב, שושנה אג'אני, מתמודדת השנה באותה הקטגוריה.

האם דן לייבל יזכה שנה שנייה ברציפות בתואר איש חיי הלילה של השנה? כרגע זה נראה שכן, שקצת יותר משליש בחר בו. עודד רום מהבראקה, יעקב כהן מהבר גיורא ואבישג טביב מהביאליק 26 שלושתם צמודים מאוד וגם כאן, הכל עוד פתוח.

אז מי יהיה איש השנה שלכם? כנסו והצביעו! 

קולאז' אנשי השנה

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו