איך כורים כסף ממחשב? מי מנהל את כל הכסף הזה? ואם יפרצו לי לארנק? לסחור או לא? מה המעמד החוקי של הביטקוין והאם צריך לשלם מס? את התשובות לשאלות הללו תוכלו לשמוע בכנס הבלוקצ'יין הדרומי הראשון שייערך ביום רביעי הבא (20.12) באוניברסיטת בן גוריון.

בארץ ומחוצה לה, טכנלוגיית הבלוקצ'יין ומטבע הביטקוין ממשיכים להסעיר את העולם הטכנולוגי והכלכלי, את המשקיעים המתוחכמים ואת חסרי הניסיון כאחד. מה שהתחיל כנושא החם של עולם הטכנולוגיה - פרץ מהר מאוד את גבולות המסכים. עם שווי שוק של יותר מ – 300 מיליארד דולר ואידיאולוגיה צעירה משוחררת ממדיניות מוניטארית של מדינות, סוחף אחריו המטבע הווירטואלי חובבי טכנולוגיה ומשקיעים רבים.

-את הכנס יזמה ומקדמת קהילת הבלוקצ'יין בבאר שבע, שמונה מעל 500 חברים, בשיתוף מרכז בנג׳יס ליזמות וחדשנות באוניברסיטת בן גוריון, חברת הומלנד, משרד רו״ח KPMG ומשרד עוה"ד פישר בכר חן וול אוריון ושות׳. בכנס יתארחו מיטב המרצים בתחום, שיעניקו רקע מקצועי, נגיש ומתאים לכל רמות הידע.

בין המרצים שישתתפו בכנס: אריאל הורוביץ, לשעבר שגריר בשגרירות הביטקוין ומנהל קהילה באיגוד הביטקוין הישראלי, אור פרלמן, מייסד שותף בחברת הבלוקצ'יין ChromeWay, ענת שביט, שותפה וראש מחלקת המיסים במשרד עוה"ד פישר בכר חן וול אוריון ושות' ועוד.

אור סנטו, ממייסדי הקהילה: "כנס הביטקוין והבלוקצ׳יין הראשון בדרום מהווה את יריית הפתיחה הרשמית לקידום המודעות, שיתוף הידע, היזמות והתרומה האזורית לטכנולוגית הבלוקצ׳יין. אלו המטרות שלשמן נוצרה קהילת בלוקצ׳יין באר שבע, וזו רק ההתחלה."

הכנס יתקיים באוניברסיטת בן גוריון בנגב, בניין 98 חדר 001.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו