אחת מהמטרות המרכזיות והחשובות של  התיאטרון היא להנגיש את תכני וחווית התיאטרון לתושבי העיר והסביבה ולאפשר להם  לצאת מהשגרה. בימים אלו החל הרישום של מנוי הבוקר   בתיאטרון באר שבע תחת הסלוגן "לאהוב את החיים".

לדברי ירון משלי מנהל השיווק והמכירות  של תאטרון באר שבע: מנוי הבוקר אותו מציע תיאטרון באר שבע לראשונה בתיאטרון, עונה על צורך רחב של קהלים מגוונים בעיר וסביבותיה "בעידן המודרני  כאשר תוחלת החיים הולכת ומתארכת קיים צורך רחב של  קהלים רבים ומגוונים לזמן איכות לפעילות תרבותית וחברתית עשירה מרגשת ומהנה .

כלוב העליזים תאטרון באר שבע. צילום אילן בשור

לקהלים רבים אין אפשרות לצרוך תרבות איכותית בשעות הערב משלל סיבות וכאן מתקייים המפגש בין  החזון והאסטרטגיה השיווקית של התיאטרון ובין הצורך הקיים לצריכת תרבות איכותית מרגשת ומהנה בשעות הבוקר.

משלי מוסיף: "כחלק מתהליך הצמיחה של התיאטרון אשר הגיע בעונה האחרונה לעונת שיא בהיקפי המכירה של התיאטרון  מאז ומעולם  אנו גאים ושמחים להשיק בימים אלו את הרישום לסדרת מנוי הבוקר : "לאהוב את החיים " ומאמינים שערוץ זה יהיה אחד המפתחות המשמעותיים לצמיחה ולהתפתחות התיאטרון לא רק בשנה זאת אלה בשנים הבאות".

אורן אהרוני מנכל התיאטרון מסכם ואומר: "חשוב לנו כתיאטרון באר שבע המהווה עמוד תווך של התרבות בעיר להעניק פלטפורמה רחבה עבור מגוון אוכלוסיות ולהנגיש את התרבות לכל אחד ואחת".

 

שלוש ההצגות הראשונות שיוצעו במסגרת מנוי הבוקר הן כלוב העליזים קומדיה מטורפת, מחיר החיים דרמה מרגשת ו- 04:12 דרמת מתח מודרנית.