תקופת החגים כבר כאן, ראש השנה חלף ולפנינו יום הכיפורים וחג הסוכות, בין המעבר מחג לחג איגדנו במיוחד עבורכם קוראי באר שבע נט, שלל מופעים, פעילויות ואטרקציות מהנות המיועדות לכל המשפחה!  

רובין הוד

תאטרון אורנה פורת לילדים ונוער גאה להציג את המחזמר רובין הוד. רובין הוד חוזר מהמלחמה, לאחר שנים, לאחוזת אביו באנגליה. כשהוא מגיע לעיר הולדתו יחד עם וויל, נושא כליו, הוא מגלה שהמצב השתנה - המלך ג'ון תפס את השלטון בכוח ומשליט שלטון דיכוי, מטיל מיסים וגוזל מהאנשים את הרכוש והמזון. מריאן, אהבת נעוריו של רובין, מנסה לשכנע אותו להצטרף למאבק נגד המלך, אך רובין רוצה חיים שקטים ומנסה להימנע מעימותים. כשהמצב מחמיר ואנשים סביבו נפגעים, רובין אינו יכול יותר לצפות מהצד. הוא מצטרף לצעירים המסתתרים ביער, ויחד עם מריאן הוא יוצא למאבק הרפתקני על זכויות האזרחים לחופש ולצדק.

מתי: יום חמישי ה-13/09/18 בשעה: 17:30

איפה: בית התרבות עומר

פרטים נוספים: שפע הפקות

רובין הוד בבית האומנים עומר. צילום: יחצ

רותם כהן בהופעה חיה "לא דמיינתי"

הזמר רותם כהן מגיע להופעה במועצה אזורית אשכול וזו ההזדמנות שלכם להנות מוזיקה טובה באווירה מהנה. במופע יבצע רותם את מיטב הלהיטים: אל העולם שלך, רק תחזור, כולם יגידו, בואי נדבר ,אקוט שרי, איזה עולם, לא דמיינתי ועוד רבים וטובים. 

מתי: יום חמישי ה-13/09/18 בשעה: 21:30

איפה: אולם המופעים מ.א.אשכול  

פרטים נוספים: שפע הפקות

רותם כהן הופעה במועצה אזורית אשכול. צילום: יחצ

פסטיבל מתוק כדבש של מועצת הדבש

מועצת הדבש מזמינה אתכם לבילוי משפחתי מתוק במיוחד במספר מקומות בדרום הארץ:

סיור לילי ביד מרדכי

חוויה קיבוצית מתוקה בלילה בחודשי יולי אוגוסט! כשהערב יורד והטמפרטורות צונחות מוזמנים המבקרים לחוויה לילית קיבוצית קסומה:  סיור אישי בקבוצה של עד 25 משתתפים במרכז המבקרים של קיבוץ יד מרדכי. דבוראי מנוסה יפתח לפניכם (מבעד לקיר זכוכית) כוורת וידגים כיצד פועלות הדבורים בכוורת. בפעילות יסביר הדבוראי על האופן בו הדבורים מייצרות דבש ועל חשיבותן לטבע. בנוסף הילדים יכינו נרות מדונג אמיתי וטעימת דבש ישר מהכוורת.

לאחר הביקור בבית הדבש, תמשיכו בטרקטור הקיבוצי לסיור בין ענפי המשק השונים, הפרדסים, המכוורת החקלאית, בית האריזה ועוד.  הטרקטור יעצור לכם ברפת הקיבוץ, שם תצפו בתהליך חליבת הפרות. לאחר מכן אתם מוזמנים לגבעת הקרב המסמלת את ניצחונם של חברי הקיבוץ ולוחמי הפלמ"ח על המצרים ב-48'. שם תתכבדו בתה חם ותשמעו את סיפורו של קיבוץ יד מרדכי, הקרב על הגנת הבית לפני 70 שנים במלחמת העצמאות והחיים היום בגבולה הדרומי של המדינה. הפעילות כרוכה בתשלום והרשמה מראש.

מתי: יום חמישי ה-13/09/18 החל מ-17:00

איפה: קיבוץ יד מרדכי

פרטים נוספים: 052-3923104 או 08-6720559

פסטיבל מתוק כדבש קפסולת זמן מדבש דבורת התבור. צילום: יחצ

סיור בבית הדבורה והדבש

כחלק מסיור מתוק ומהנה ייקחו אתכם בטרקטור ועגלה בין ענפי הקיבוץ השונים, בית האריזה, הרפת שם תלמדו על חיי הפרות ובין פרדסי הקיבוץ תתרשמו מתהליך גידול הפרדס. משם תמשיכו לבית הדבורה והדבש שם תתקיים הדרכה על ידי דבוראי מקצועי ותקבלו הצצה אל כוורת אמתית. בנוסף תוכלו לחזור בזמן ולהיחשף לחיי הקיבוץ של פעם באמצעות חפצים עתיקים וסיפורים נוסטלגיים, מרתקים ומשעשעים על חיי הקיבוץ.  

מתי: שבת 15/09/18 בכל שעה עגולה בין השעות 10:00-15:00

איפה: קיבוץ יד מרדכי

לפרטים והזמנות: 072-2239806

אוטובוס הדבש  

מכוורת מרדכי גולן מציעות פעילות לכל המשפחה, בסימן עידוד דבוראי עוטף עזה. המבקרים ייהנו מסיור עם דבוראי, כוורת זכוכית להדגמה מלווה בהסבר של דבוראי, הכנת נרות מדונג, וכמובן טעימות ממגוון סוגי דבש. בנוסף במקום יהיו דוכני אוכל ומכירה של תוצרת מקומית: דבש, שמן זית, בירה מדבש ועוד.  עלויות: 35 ₪ לילד 10 ₪ למבוגר.

מתי: יום חמישי 13/09/18 בתיאום מראש!

איפה: מכוורת מרדכי גולן במושב גילת  

לפרטים נוספים: 052-7772291

באדיבות תיירות יד מרדכי

תערוכה החושפת את עולם הדבורים

מכוורת פורת שבדרום מכניסה את קהל המבקרים אל עולמה המופלא של דבורת הדבש. בחלל המוזיאון, לאורה של תאורה מיוחדת יהיו מוצגים מעולם המדבר והמכוורת, צילומי תקריב מעולם הדבורה, אלפי דבורי מתכת מעופפות בחלל המוזיאון, כוורות שקופות ובהן דבורים אמתיות העסוקות במלאכת יומן. שימו לב הפעילות במרכז המבקרים- בתיאום מראש בלבד.

מתי: יום חמישי 13/09/18 בתיאום מראש!

איפה: מכוורת פורת במושב עין יהב

לפרטים נוספים: 052-3666755

הופעת מחווה למאיר אריאל

במסגרת פסטיבל הדבש תתקיים הופעת מחווה למאיר אריאל בביצוע בניו- אהוד ושחר אריאל, תחת כיפת השמיים ובליווי 3 נגנים. עלות ההופעה: 60 ₪.

מתי: יום חמישי 13.09, בשעה 21:00

איפה: מכוורת פורת במושב עין יהב

לפרטים נוספים: 052-3666755

פסטיבל מתוק כדבש מכוורת פורת עין יהב- צילום דן   בלילטי

הופעה לילדים בקניון עזריאלי הנגב ו'עזריאלי קידס'!

קניון עזריאלי הנגב מציע לכם הופעות מגוונות במיוחד עבור ילדיכם כדי לפתוח את סוף השבוע בכיף. החל מהיום (חמישי) תוכלו להגיע וליהנות מ"עזריאלי קידס" הכולל, ג'ימבורי גדול וחווייתי עם המון מתקנים, בריכת כדורים ענקית ומתחם סדנאות יצירה בקומה השנייה. בנוסף, ילדיכם ייהנו מהמופע המרכזי של פונץ' והשכן שלה בננה, שרוצים להפוך לגיבורי על ולהציל את העולם. הכניסה כמובן חופשית!

מתי: יום חמישי ה- 13/09/18 בין השעות 17:30-18:30, יום שישי ה-07/09/18 בין השעות 10:00-14:00 ומוצאי שבת מצאת השבת עד השעה 22:00.

איפה: צומת אלי כהן

פרטים נוספים: עזריאלי קידס

עזריאלי קידס

הופעות בישפרו פלאנט

ישפרו פלאנט מזמינים אתכם להעביר את תקופת החגים באופן הכי מהנה וכיפי, במתחם הכולל משחקים והפעלות רבות ומגוונות במיוחד עבורכם. השבוע מוזמנים הילדים יחד עם ההורים ליהנות ממגוון הופעות במסגרת מועדון הילדים של ישפרו פלאנט המציע הטבות מיוחדת לילדים לאחר הרשמה מוקדמת באתר האינטרנט של המתחם. ביום שבת הקרוב אתם הולכים ליהנות מטיסה של מסיבה עם שרי, תכירו עולמות חדשים ותתאהבו במופע חוצה יבשות.

מתי: יום שבת, ה-15/09/18, בשעה 12:00

איפה: מתחם ישפרו פלאנט, אליעזר וצילה מרגולין 12, באר שבע.

פרטים נוספים: 08-9172982

טיסה של מסיבה עם שרי בישפרו פלאנט

וויט פול באר שבע

מתחם ענק של בריכות כדורים, המכוסה ב-250,000 כדורים לבנים, וכולל בתוכו מתקנים שווים במיוחד כמו: אומגה, באנג'י, קירות טיפוס, טרמפולינות, סלים, טרזן, מגלשה ענקית ועוד הרבה הפתעות. כאלה שילדים ישמחו מאוד לשחק בהם אבל לא רק! גם אם הילדות כבר מאחוריכם תמצאו את עצמכם קופצים בהנאה ומשחקים במתחם האדיר הזה.

מתי: כל יום בין השעות 10:00-22:00 ימי שישי בין השעות 10:00-19:00

איפה: מתחם ביג, חיל ההנדה

לפרטים והזמנות: 074-7602200 או בעמוד White Pool

כיף עם כל המשפחה. ווייט-פול באר שבע. צילום: יחצ

תערוכת הממותה האחרונה פארק קרסו למדע

פארק קרסו למדע מביא היישר אל בירת הנגב את תערוכת הממותה האחרונה, תערוכה בינלאומית מרתקת שתיקח אתכם למסע בעידן הקרח – מימי הממותות ודב המערות ועד להתחממות הגלובלית! במסגרת התערוכה הובאה לארץ במיוחד ממותה קפואה שהתגלתה בשלמותה בסיביר: "דימה" גור הממותות החמוד בעולם!

מתי: חמישי 13/09/18 או שבת 15/09/18 החל מהשעה: 10:00

איפה: פארק קרסו למדע – העצמאות 79 באר שבע

לפרטים והזמנות: 08-6252600 או באתר פארק קרסו למדע

הממותה האחרונה בפארק קרסו למדע

מופע סטנדאפ אסף מור יוסף

אסף מור יוסף מגיע לבאר שבע למופע סטנדאפ קורע מצחוק! אסף הוא אחד השמות החמים בסצנת הסטנדאפ, הוא קומיקאי חד, צבעוני וחסר גבולות שסוחף את הקהל לבחון מחדש תופעות לוואי אבסורדיות. נשיות מתפרצת ועוד. אסף מחליף דמויות ומימיקות בקצב מסחרר ומעביר את הקהל חוויה קומית בלתי רגילה.

מתי: חמישי 13/09/18 בשעה: 22:00  

איפה: קוקה פאב – ארלוזורוב 50

לפרטים והזמנות: GOSHOW

צילום יחצ

סליחה ושיר – מופע סליחות של האנדלוסית אשדוד

האנדלוסית אשדוד ממשיכים במסורת רפרטואר הסליחות עם האמנים חיים ישראל, משה לוק, ומני כהן. תכנית הקונצרט "סליחות ושיר", שיזמה התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד מצליחה מידי שנה להביא נגיעה במסורת עתיקה לקהל רחב שלחלקו זו הזדמנות נדירה, ורגעים של שירה מתוך שירת הסליחות ושירים ישראלים ללא מחיצות.  התכנית פונה אל כל חלקי החברה הישראלית, דתיים וחילוניים, צעירים ומבוגרים, נשים וגברים.

מתי: חמישי 13/09/18 בשעה: 20:30

איפה: המשכן לאומנויות הבמה  

לפרטים והזמנות: המשכן לאומנויות הבמה

יח"צ

גילדיי - GuilDay

גילדת מבשלי הבירה הביתית של באר שבע מציינת 5 שנים וכולם מוזמנים לחגיגה! במסגרת האירוע יוכרזו הזוכים בתחרות מבשלים 2018 ויחולקו תעודות ופרסים מיוחדים. בנוסף כל מבשלי הבירות יביאו עמם את הבירות הביתיות שלהם ויציעו לקהל הרחב טעימות, זאת לצד ארוחה בשרית על האש שבה תשלמו כמה שתרגישו חייבים.

מתי: חמישי 14/09/18 החל מהשעה: 10:00

איפה: גן וינגייט  

לפרטים נוספים: GuilDay

גילדיי מבשלי הבירה בב"ש