הפסטיבל נתמך על ידי קרן ברכה, עיריית באר שבע וחברת כיוונים ולכן הכרטיסים מסובסדים: מחיר כרטיס להצגה באולם המרכזי היא 40 ₪ / 30 ₪ לתושבי באר שבע ובסטודיו יעלו הצגות קטנות לילדי גן במחיר של 30 ₪ בלבד / 20 ₪ לתושבי באר שבע.

באולם הגדול של מרכז הצעירים יעלו ההצגות: "מחשבות שאינן רוצות לישון"- מחזה מוזיקלי על פי שיריה של שלומית כהן אסיף שזכה בפרס ההלחנה ועיבוד מוזיקלי של תיאטראות הילדים, "דוט והקנגורו" הצגה בבימויו של רפי ניב זוכת שני פרסי פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים (עבור עיצוב תלבושות ועיצוב תפאורה) ו"טיול לכוכב הגבינה" ההצגה המצליחה של חנוך רעים ויואב בר לב שזכתה לגרסה חדשה.

בסטודיו יעלו שלוש הצגות לגילאי גן-א', "הרפתקאות הדרקון פיץ" הצגה מקורית בסגנון תיאטרון צלליות של טל בן בינה, "הרפתקאות מוכר הכובעים"- הצגה על פי סיפור העם המוכר, ו"אל הירח ובחזרה" – הצגה ללא מילים של שחקנים ובובות, על מסע של אישון אחד קטן.

אל הירח ובחזרה. צילום: מעיין קאופמן

"החלטנו השנה, לפתוח את ההצגות שלנו גם לקהל הרחב כדי שמי שלא הצליח לראות אותן במסגרת סל תרבות או מנוי בתיאטרון, יוכל לרכוש כרטיס עצמאית. בסופו של דבר, תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע נועד כדי לייצר אלטרנטיבה לתושבי הנגב לתיאטרון יוצר, איכותי וקרוב לבית לכן בשיתוף פעולה עם העירייה וחברת כיוונים ובתמיכת קרן ברכה, הצלחנו לייסד את הפסטיבל הזה שרק יגדל משנה לשנה" אמרה מנכ"לית התיאטרון איילת בראל אבישר.

לרכישת כרטיסים : 8557* או

באתר המשכן לאמנויות הבמה: https://www.mishkan7.co.il

לו"ז הפסטיבל:

26.9

10:00 – "אל הירח ובחזרה"

11:00 – סדנת יצירה

12:30 – "מחשבות שאינן רוצות לישון"

27.9

10:00 – "הרפתקאות מוכר הכובעים"

11:00 – סדנת יצירה

12:30 – "דוט והקנגורו"

28.9

10:00 – "הרפתקאות הדרקון פיץ"

11:00 – סדנת יצירה

12:30 – "טיול לכוכב הגבינה"