וויט פול הוא מתחם ענק של בריכות כדורים, המכוסה ב-250,000 כדורים לבנים, וכולל בתוכו מתקנים שווים במיוחד כמו: אומגה, באנג'י, קירות טיפוס, טרמפולינות, סלים, טרזן, מגלשה ענקית ועוד הרבה הפתעות. כאלה שילדים ישמחו מאוד לשחק בהם אבל לא רק! גם אם הילדות כבר מאחוריכם תמצאו את עצמכם קופצים בהנאה ומשחקים במתחם האדיר הזה.

וויט פול החלו את פעילותם הארצית באוגוסט 2017 ומהר מאוד הקונספט צבר אהדה גדולה בקרב רבים ונפתחו סניפים נוספים. אחד הסניפים הגיע ישירות אל באר שבע בחודש יולי האחרון וכבש את ליבם של תושבי הדרום שנוהרים אל המקום שמיועד לכל המשפחה, מקטנטנים דרך בני נוער ועד מבוגרים שמעוניינים להנות באווירה חופשית וכיפית.

בוויט פול תוכלו לחגוג יום הולדת שעוד לא נראתה כמותה, באווירה שמחה וחופשית בלי לפחד שמשהו ישבר כי זה בדיוק המקום לקפוץ, להשתולל ולחגוג עם החברים והמשפחה. תוכלו לקיים ערבי צוות כיפים ולא שגרתיים וכל אירוע שרק תרצו להפוך לשמח באווירה אחרת שעוד לא חוויתם.

וויט-פול באר שבע. צילום: יחצ

הכניסה למתחם מותרת מגיל שנה עם ליווי הורי במתחם נפרד לקטנטנים ומגיל 4 באופן עצמאי. המקום כמובן בטיחותי מוקף בספוגים ומשטחי נחיתה רכים לבטיחות המבלים. מדי חודש תוכלו להנות מפעילות חדשה ומאתגרת שמציבה הרשת והפעם מדובר בתחרות כדור הזהב! בין אלפי הכדורים שנמצאים במתחם החביאו כדור אחד צהוב, כל שעליכם לעשות הוא לאתר את הכדור ולזכות בפרסים שווים במיוחד.

וויט פול מציעים כניסה חד פעמית כשעלותה 35 ₪ לשעה הראשונה, 25 ₪ לשעה השנייה ומעכשיו השעה השלישית בחינם! בנוסף תוכלו להצטרף למועדון החברים של וויט פול ולקבל הטבות שוות לאורך השנה. ימים ושעות פעילות וויט פול: כל יום בין השעות: 22:00 - 10:00. (ימי שישי המתחם פתוח בין השעות 10:00-19:00).

וויט-פול באר שבע. צילום: יחצ