אפליקציית המיוזיקלי בה משתפים סרטוני ליפסינג, כבשה את העולם וגרמה לבני נוער רבים לגלות את הכישרון החבוי בהם ולפרסם אותו ברחבי העולם למיליוני משתמשים. מי שגילתה את הכישרון שלה באמצעות האפליקציה, הגשימה את החלום והפכה לכוכבת מיוזיקלי נערצת היא דניאל בחוס מבאר שבע. דניאל שממש באוגוסט הקרוב תחגוג יום הולדת 16 כבר כובשת את המיוזיקלי עם 41 אלף עוקבים מרחבי העולם, ולא מפסיקה שם.

איך הכל התחיל?

"זה התחיל לפני שנתיים כשראיתי מלא אנשים משתמשים במיוזיקלי, עשיתי כל מני סרטונים אבל בהתחלה שמרתי את כולם לעצמי. אחרי שנה כשהרגשתי מספיק בנוח עם מה שצילמתי החלטתי שאני מעלה כמה סרטונים וזה היה נחמד קיבלתי כל מני תגובות. היו תגובות כל כך מפרגנות וזה כיף זה מעודד להמשיך לעשות את מה שאני אוהבת". לצד התגובות החיוביות היו גם כאלה שפחות פרגנו, אך לדניאל יש עבורם מסר חזק "היו גם כאלה שצחקו או העירו הערות אני בחרתי שלא להתייחס, אני מאמינה במה שאני עושה וזה רק גורם לי עוד יותר לרצות להצליח ולהוכיח שבסוף אני זאת שאתקדם".

איך הגעת לכל כך הרבה עוקבים?

"הכל קרה בעקבות תחרות של העמוד "Israeltunes" עם 50 אלף עוקבים, פתחו תחרות בעמוד ומי שזוכה העמוד מפרסם אותו". המשמעות של פרסום בעמוד כזה אם תהייתם הוא קבלת עוקבים רבים לחשבון הפרטי של המשתמש – המיוזיר. בבגרות יוצאת דופן מספרת דניאל "אומנם בתחרות הזאת לא זכיתי, אבל העמוד הזה התחיל לעקוב אחרי ופתאום יום אחד אני רואה שהם משתפים את הסרטונים שלי והעוקבים שלי עולים ועולים, זה היה כל כך כיף ומרגש".

מה היתרונות של המיוזקלי על פני אפליקציות אחרות?

"דרך המיוזיקלי שיפרתי מאוד את האנגלית שלי ולאחרונה גם את הספרדית, אני בוחרת שיר מתרגמת אותו חוזרת עליו שוב ושוב וככה משפרת את השפה. המיוזיקלי גם מאוד פתח לי את מעגל החברים, הכרתי המון חברות חדשות מכל הארץ ובחגים אנחנו אפילו נפגשות כולן יחד ועושות גם מפגשי מעריצים, מצטלמות עם בני נוער, נותנות להם טיפים לסרטונים מוצלחים זה ממש חוויה".

מה צפוי במפגש שיערך בישפרו פלאנט ?

זה מפגש מעריצים שיערך ב-21.5.18 (שני) בשעה 17:30. במפגש לוקחת חלק גם חברה שלי עדן אלאל שהיא גם משתמשת במיוזיקלי ויחד אנחנו נעביר סדנה למשתתפים, ניתן טיפים לשימוש נכון וטוב יותר במיוזיקלי, נסביר איך להפוך את הסרטונים למוצלחים יותר ולהפוך את השימוש במיוזיקלי למשהו ברמה מקצועית וגבוהה.

אולי תגלי לנו טיפ קטן בינתיים עד שנגיע למפגש?

"הדברים המרכזיים שחשובים בצילום סרטון במיוזיקלי זה להיראות מקצועי וללמוד את המילים מראש, להיות מוכנים כדי שזה לא יראה חובבני ואז נתקעים, כשלא יודעים את המילים זה משפיע גם על התנועות והריקוד הכל נתקע".

משהו לסיום?

"חשוב לי לומר לכל מי שבאמת רוצה להגשים משהו שלא יפחדו, תמיד צריך להיות עם ביטחון בדברים האלה ובאמת שכל אחד יכול להצליח. אני בהתחלה בכלל לא חשבתי שאגיע למצב שאהיה עם 41 אלף עוקבים, אבל הינה התמדתי, השקעתי, לא פחדתי השתתפתי בתחרויות וזה הצליח, לדעתי כל מי שמשקיע יכול".

לצד הטיפים חשוב לדניאל להעביר מסר שכולנו יכולים ללמוד ממנו "מאוד קל לאבד את זה כשביום אחד פתאום אלפי אנשים מתעניינים בך ועוקבים אחריך, בגלל זה אני חושבת שחשוב לעשות הכל כדי להישאר עם רגליים על הקרקע. אני למשל מקפידה תמיד לענות לכולם לכל המעריצים ששולחים הודעות ככה אני תמיד מזכירה לעצמי שהם חלק מהגשמת החלום שלי, מהכוח שלי להמשיך ולעשות עוד ועוד סרטונים. אז באמת חשוב לי לומר תודה לכל מי שתומך בי ועוזר לי זה בכלל לא מובן מאליו".

מפגש המעריצים עם דניאל בחוס יערך ב-21.5.18 (שני) בשעה 17:30 במתחם הישפרו פלאנט מקבוצת נכסים ובניין של IDB.