מגדלנה חוזרת לסיבוב שני. אחת התקליטניות הבולטות והמובילות בסצנת הטכנו העולמית, מגדלנה, חוזרת לעיר באר שבע לאירוע שיתקיים ביום שישי הקרוב, ה-18/05/18, החל מ-12:00 בצהריים בלוקיישן מהיפים בארץ פארק קרסו למדע באר שבע. הפקת גארדן אוף עדן, סמילנסקי גארדן ומועדון הברקה מחזירים את אחד האירועים הכי מדוברים שהיו פה בשנים האחרונות בסצנת ההאוס והטכנו, כשהם מסמנים עצמם כחלוצים בתחום והיו הראשונים להפיק אירועים ענקיים בעיר ולהנחית את השמות הכי חמים מהפסטיבלים הכי נחשבים בעולם. "היינו הראשונים לאזור אומץ ולתת לקהל משהו שונה שהם לא מכירים. מטרתה של גארדן אוף עדן הייתה ליצור ולהכיר לקהל הבאר שבעי את סצנת הטכנו שהולכת ומתעצמת וסוחפת אחריה אנשים בכל העולם", אומר אור קופל, מנכ"ל סמילנסקי גארדן.

צילום: בן גבאי

מובילים את הסצנה הדרומית

הפקת גארדן אוף עדן קיימה בעבר מספר אירועים מוצלחים שמשכו אליהם אנשים מכל רחבי הארץ בלוקשיינים שונים בעיר. למשל, הצמד האוקריאיני ARTBAT שהפכו לשם נחשב בסצנה העולמית הגיעו לראשונה לישראל למועדון הברקה. "באירוע נוסף שנערך בברקה אירחנו את ג'יי סנשואל רזידנטית מועדון הווטרגייט המפורסם מברלין וכחלק משיתוף הפעולה שלנו עם הלייבל Diynamic שבבעלותו של דיג'יי סולומון, אירחנו לראשונה את "מגדלנה" בלוקיישן שלא נערכה בו מסיבה מעולם- "פארק קרסו למדע" בלב העיר העתיקה של באר שבע", משתף אור. מגדלנה מגיעה אלינו מהמבורג שבגרמניה, היא אחת המייסדות של הלייבל DIYNAMIC, הופיעה על כל במה אפשרית מטומורולנד, מסיבות השואוקייס של דיינמיק בסונאר, אי די אי באמסטרדם, דיינמיק פסטיבל, מחזיקה ליין במועדון הווטרגייט המפורסם שבברלין, מתארחת באיביזה מדי שנה בליינים השונים והרשימה עוד ארוכה. 

מה מיוחד דווקא בפארק קרסו בתור לוקיישן? 

"פארק קרסו למדע הוא אחד המבנים הכי מזוהים עם העיר באר שבע, מבנה מהמם ביופיו מהתקופה התורכית ששומר והפך למוזיאון למדע. הרעיון בלהפיק אירוע בפארק המדע הוא לתת משהו אחר לקהל שלא הכירו לפני, וכך לספר חוויה אחרת ושונה ממה שהקהל פה מורגל בדרך כלל במועדונים הקיימים בעיר. זאת הסיבה שבעצם אנו לא עורכים את ההפקות הגדולות שלנו במועדונים עצמם".

צילום באדיבות "עידן הצילום"צילום באדיבות "עידן הצילום"

משנים את כללי המשחק

"האירוע הזה [של מגדלנה] ללא ספק שינה את כללי המשחק ומימש את החזון שעליו חלמנו כל השנים והשיג את המטרה שלשמה ערכנו את המסיבות הללו. האירועים שאחרי היו גם הם גדולים וכללו אלפי משתתפים. "אנדי ברוס" האיטלקי נחת אצלנו לאירוע חורף במתחם האירועים "סופיה", וכמה חודשים לאחר מכן נחת אצלנו "מוסמצ'י" האיטלקי גם הוא מהלייבל דיינמיק באירוע ענק שנערך במתחם האירועים 'אגמים' ", נזכר אור. הוא מוסיף ואומר שהתגובות מהקהל היו מעולות, גם מבחינת הלוקיישן המיוחד וגם מבחינת המוזיקה שניגנה מגדלנה. "הפידבקים היו מעולים מצד הקהל שקיבל חוויה יוצאת דופן והרגיש בחו"ל. זאת הסיבה שהחזרנו את מגדלנה לסיבוב נוסף אצלנו לבקשת הקהל", אור מסביר.

האם אתם מתכננים הפתעות להופעה הקרובה?

"בהחלט כן, בהפקה הקרובה שיוצאת ב18.5, יום לפני חג שבועות, יש המון למה לצפות מבחינת הבמה, הסאונד, המייצגים שאנחנו מכינים והתפאורה שהולכת לקחת תפקיד לא פחות חשוב באירוע הזה. אני לא יכול לספר יותר מדי אני רק יכול להגיד שיש למה לצפות!".

מגדלנה בפארק קרסו למדע, יום שישי, ה-18/05/18, החל מ-12:00.

פרטים נוספים באיוונט או לרכישת כרטיסים