הסטודיו למחול SOY הממוקם בשכונה א' בבאר שבע הוקם על ידי משפחת אלימלך, משפחה שאוהבת ונושמת ספורט בכלל ומחול בפרט. כחלק בלתי נפרד ממהות המקום והסיבה להקמתו, פועלים תמיד להחיות את דרכה ועוצמתה של יובל אלימלך ז"ל בת המשפחה שרקדה ואהבה כל כך מחול. לאור זאת, חושף הסטודיו לקהל הרחב את סגנונות הספורט הרבים ומשמש כחממה לאוהבי המחול.  

במסגרת החוגים השונים בסטודיו המהווה בית ומשפחה עבור מתאמנות רבות, תוכלו למצוא פילאטיס, מודרני, עיצוב וחיטוב, אימוני ילדים ועוד. יחד עם זאת, במסגרת הסטודיו בספטמבר האחרון הוקמה להקת המחול SOY, כפי שמספרת שובל אלימלך מנהלת הסטודיו והלהקה: "הלהקה פועלת בסטודיו והיא כמו גם המקום כולו, התגבשה במטרה לייצור חווית אימון שונה, המשלבת מקצועיות ועבודה קשה עם הנאה, אווירה משפחתית ויחס חם ואישי".

כמו כן, המחול עבור רקדנים ורקדניות רבים הוא מעבר לריקוד, הוא פתרון לכאב, להתמודדות ולעיתים אף משמש כתרופה עבוד בעיות בריאותיות שונות: "כחולת פיברומיאלגיה ופוסט טראומתית, השחרור שהמחול מייצר בגוף הוא על תקן תרופה לכל דבר עבורי, וההתעסקות בחינוך, בנערות ובערכים מהווה את התרפיה המנטלית-רוחנית. בתוך כל זה, מצאתי את עצמי מקבלת ריפוי אמיתי, גוף-נפש, שלא הצלחתי לקבל אצל אף מטפל". כך מספרת שובל.  

צילום: אושר בן שטרית , מישל אמזלג ורון רחמים

החודש 22.05.18 (יום ג') יציינו במועדון הפורום שנה לפעילות הסטודיו, בהפקת ענק יעלו את המופע "FOREVER FOR NOW" מופע מרהיב ומיוחד המעביר מסר ערכי ותכנים הפונים לכולם כפי שמסבירה שובל: "זה לא סתם הופעת מחול, זה לב אמיתי שנחשף ומדבר על הבמה, דרך נערות שמממשות את פוטנציאל הגוף שלהן ולומדות לבטא רגשות ומחשבות באמצעות תנועה".

לרכישת כרטיסים