את סיבוב ההופעות המצליח לאלבומו הרביעי "שלושים", יחתום הזמר נתן גושן בשלוש הופעות מיוחדות בהם יארח מהאמנים האהובים עליו. להופעתו בבירת הנגב יגיע גם הזמר עידן רפאל חביב, ויחד הם ירימו לנו את האווירה. נתן גושן יגיע להופיע בפורום LIVE ביום שלישי, ה-23.01.2018, פתיחת שערים בשעה 20:30. השנה פורום LIVE לוקח חלק בפרויקט The Albums יחד עם גולדסטאר וזאפה. במסגרת הפרויקט, ינגנו האמנים השונים אלבום אחד בולט ומיוחד מהרפרטואר שלהם, ולבאר שבע יגיע גושן עם אלבומו "שלושים".

נתן גושן. צילום: Flemming Leitorp

נתן גושן הוא אחד מהאמנים האהובים והמצליחים בישראל, כשהוא מצליח להנפיק ברציפות להיטים ושירים אהובים וזכה בתארים "זמר השנה", "שיר השנה", "פריצת השנה" ו-"אלבום זהב" . בנוסף, גושן מחזיק גם בקריירה בינלאומית מצליחה, כשהצליח לרשום הישגים חסרי תקדים לאמן ישראלי בחו"ל עם השיר "Thinking About It" שהגיע למעמד פלטינה. בימים אלה השיק גושן קליפ לשיר השני שלו באנגליתHome" " שיצא בהפצה עולמית. לקראת הגעתו לזירה הבאר-שבעית, ניסינו לשמוע ממנו קצת על ההצלחה, השנה החולפת והתכניות לעתיד.

setImageBanner('10fa5270-efc7-4043-b5c0-799598fb9eca','/dyncontent/2019/11/19/9adac678-7cd6-4dce-9ea5-1aa3ecc2a092.jpg',9488,'',510,80);

אתה מוזיקאי בכל רמ"ח איבריך... זה משהו שידעת שתרצה לעשות עוד מילדות?

"תמיד הרגשתי משיכה עצומה לזה אבל לא היה לי בטחון שמשהו יקרה אז לא שמתי יותר מדי תקוות בנושא"

אתה אחד מהיוצרים הבולטים בשנים האחרונות במוזיקה הישראלית. זכית בעבר בתארים כמו "תגלית השנה" ו"איש השנה "ובאלבום זהב. מה השאיפות שלך להמשך הדרך?

 "להמשיך לעבוד קשה יותר מאתמול באמונה גדולה, זה הכל"

הוצאת כבר שני שירים מוצלחים מאוד באנגלית. מה עוד אתה מתכנן לנו בזירה הבינלאומית?

 "אנחנו עובדים שם כל הזמן, יצאו שירים חדשים בקרוב. הרגע חזרתי מאוקראינה שם ביצעתי שני שירים באקס פקטור אצלהם, קורים דברים כל הזמן, הכל בקצב ובזמן הנכון.

האלבום "שלושים" הנו האלבום האישי ביותר של גושן עד כה ומהווה נקודת ציון חשובה עבורו. האלבום הופק מוזיקלית על ידי גלעד שמואלי והנפיק את הלהיטים "זה שלנו", "חיכיתי", "26", "דור הסתלבט", אשר זכו להשמעות מרובות והגיעו לפסגות המצעדים השונים. גושן עצמו אומר שהאלבום מסמל עבורו סוג של סגירת מעגל. "סוג של סגירת מעגל של הרבה ממה שהרגשתי בשנים האחרונות, כשאתה כותב משהו אתה הופך אותו למציאות, זה אלבום שהשירים בו פשוט נפלטו לי החוצה", משתף גושן. בהופעה הקרובה מתכנן גושן לבצע את השירים מאלבומו "שלושים", כמו גם את להיטיו הגדולים מכל התקופות: "כל מה שיש לי", "איפה את", "גבולות הגיון", "יודע", "עוד", "דברי איתי יותר", "סערה", הלהיט הבינלאומי שממשיך לשבור שיאים "Thinking About It"  והלהיט החדש "Home".

בשנה האחרונה הספקת הרבה. הוצאת את אלבומך "שלושים", הוצאת את הסינגלים "כחומר ביד היוצר ו"Home"  ואתה לא מפסיק להופיע. איך אתה מסכם את שנת 2017 עבור נתן גושן?

 "תמיד מרגיש שלא עשיתי מספיק, גם השנה, כמו כל שנה, אני מנסה לעשות כמה שיותר עם עצמי, שמח שמרגיש שעשיתי הרבה"

בהופעתך הקרובה בפורום בבאר שבע אתה תארח את עידן רפאל חביב. שילוב מעניין במיוחד! איזה הפתעות אתם מכינים לנו?

 "נבצע שירים משותפים כמובן, ואת ההפתעה הגדולה אשמור בסוד..."

מה תרצה לאחל לעצמך לשנה החדשה?

 "בריאות, נחת וישוב הדעת"

נתן גושן מארח את עידן רפאל חביב, יום שלישי ה-23.01.2018, 20:30, פורום LIVE.

לפרטים נוספים וכרטיסים: http://forum-live.co.il/#home