צילום: יחצ

אחת מכל ארבע נשים כיום מתמודדת עם אתגרי פוריות. על בסיס נתון זה החליטו בבית מוריה להביא לנשות באר שבע את ההצגה "חשופה לרוח" העוסקת בבעיית הפוריות, על "אימהות שלא מתקיימות עדיין", על תקווה וציפייה.

ההצגה בהשתתפות צמד השחקניות אבישג זכריה וצופיה לקס, שגם כתבו את התסריט להצגה. בסיום ההצגה יתקיים פאנל מקצועי המיועד לכל מי שמכיר זוגות המתמודדים עם בעיות פריון או שהנושא קרוב לליבו. את הפאנל תנחה הגב' זיווית וורצמן, עובדת סוציאלית, פסיכותרפיסטית ביחידה להפריה חוץ-גופית בסורוקה ובעלת קליניקה פרטית; בהשתתפות הרב אודי רט, רב משיב במכון פועה ומלווה זוגות בתהליכי פריון מטעם מרכז קישורים של בית מוריה וכן השחקניות צופיה ואבישג.

כרמית מזוז, מנהלת מרכז משפחה בעמותת בית מוריה סיפרה: "מדובר בערב משמעותי העוסק בבעיה שלא מרבים לדבר עליה למרות שהיא מאוד נפוצה. זוגות הסובלים מאתגרי פוריות נאלצים להתמודד עם הבעיה לבד מסיבות שונות כמו חוסר רצון להיחשף, ביקורתיות של החברה ועוד. אנו במרכז המשפחה של עמותת בית מוריה רוצים להעלות את המודעות בציבור לבעיות פוריות בקרב נשים ולהקל עליהם בהקשר הקהילתי. הערב הינו חלק ממהלך כולל אליו חותר מרכז קישורים בהקשר של בעיות פריון  ואשר מאפשר ליווי פרטני לזוגות לצד סדנא זוגית תהליכית.

ההצגה לנשים בלבד.

להרשמה ופרטים נוספים באתר בית מוריה:

www.Bmoriah.org.il