תכניות הטלוויזיה בכיכובו הפכו לנכס צאן ברזל בתרבות הישראלית, הוא כיכב בתפקידים זכורים ומשמעותיים בטלוויזיה ובקולנוע וכבש את כל הבמות הגדולות בישראל עם מופע הסטנד אפ המצליח שלו. לאחר שבמשך שנים דחה בנימוס הצעות קורצות שהגיעו מתחנות הרדיו הפופולאריות השונות, הדר יוביל תכנית צהריים אישית באווירה קלילה ומשוחררת, שתאפשר לכל המאזינים  להכיר את צביקה ללא פילטרים ופרומטר. בתכנית תהיינה פינות קבועות במגוון רחב של נושאים, ובנוסף הוא ישוחח עם מאזינים על נושאי היום, אקטואליה רכה, חוויות אישיות, סיפורים מהחיים - גם של צביקה עצמו וגם של המאזינים.

צביקה הדר ברדיו דרום. צילום: ענבל לוי

צביקה הדר אמר כי: "בניגוד לפרויקטים השונים בטלוויזיה בתכנית הרדיו אני מגיע נטו צביקה, לא לבוש, לא מאופר, רק אני באולפן עם המיקרופון, הפינות והמאזינים ומדבר על כל מה שבא לי. כמובן שהפעם הלב לא יכול היה לסרב כיוון שמדובר  בדרום ובתחנה עם חברים שזה בכלל הכי בבית בעולם".

התוכנית תאופיין בשקיפות ובחיבור בלתי אמצעי עם הקהל. מה שקורה בשידור באולפן יועבר למאזינים, שלמעשה ייקחו חלק בתכנית עצמה ויוכלו להגיב בכל נושא ולכל אייטם הן בשידור החי והן באמצעות הפלטפורמות הדיגיטליות האחרות כדוגמת פייסבוק וטוויטר.

התכנית "לצבי בא רדיו" תשודר כל יום (א'-ה') בין השעות 12:00-14:00 בצהריים החל מתאריך   28/10/2018.

סמנכ"לית רדיו דרום, מיכל שם טוב: "אנחנו ברדיו דרום זממנו המון זמן להביא את צביקה הדר לתוכנית אישית, החיבור הוא פשוט טבעי. לשמחתי, הפעם צביקה אמר סוף סוף כן ואני בטוחה שהמאזינים וצביקה עצמו ייהנו מהחיבור הזה שיעביר להם צהריים בכיף".

גיוס נוסף של תחנת רדיו דרום בחודשים האחרונים, כחלק ממהלך נרחב למיצוב לוח שידורים חדש לתחנה, היא רצועת הבוקר היומית של שרון גל. לאחר ששודרה בשנה האחרונה ברדיו גלי ישראל  fm)94 ,106.5 fm), גם מאזיני רדיו דרום צפויים ליהנות מתכנית האקטואליה בת השעתיים של גל, שעוברת לשידורי סינדיקציה.

עם הצטרפותו של הדר הליין אפ היומי של רדיו דרום יורכב מ: תכנית הבוקר בהגשת שרון גל (8:00); "פתחי וזמרי בעם" בהגשת נועם פתחי ויותם זמרי (10:00); "דידי לוקאלי" עם דידי הררי (14:00), "באה בטוב" בהגשת אמירה בוזגלו (16:00), "תכנית הספורט של ישראל" עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ (18:00) ועוד.