בכניסה לאירוע חיכתה לאורחים עמדת שזירת פרחים מרהיבה של ילנה אפריאן, שקישטה את כל הנשים בזרים וצמידי פרחים צבעוניים. על הצד הקולינרי ניצח ביד רמה, ניסים אמר, הבעלים של קיטרינג קפריס.

בין האורחים שהגיעו לחגוג וליהנות היו כמובן ידידי תיאטרון באר שבע ביניהם: המארחת, יו"ר אגודת הידידים עליזה מנור, גבי ואבלין נגר, רוסיטה ומקס מייסלוס, האמנית פנינה ודניאל ברקאי, שוש וגיל בליסטרא, ציון ואמיליה סמדג'ה, רחל ומקס אליה, דרורה בנני, רחל ואיתן לוי, אתי ואברהם מימון, ד"ר הילה טהר, טל שדה, שי וטל חמו ועוד ועוד.

עליזה מנור, אתי לוצאטו, עדי כהן, אורן אהרוני וטל שדה - קרדיט נדב מיטלברג

הידידים שבלטו בהיעדרותם היו אשר גרינבאום שחיתן את בנו אוהד ביום שישי ואפרת זיו אספיס, מנכ"לית תיאטרון הפרינג' שנחתה באותו ערב מנסיעת עבודה במונטריאול.

אורן אהרוני, מנכ"ל תיאטרון באר שבע ורפי ניב, המנהל האמנותי של התיאטרון בירכו את הנוכחים, בעיקר את הידידים על תרומתם הרבה והמשמעותית לעשייה האמנותית וקידום התיאטרון. וכמובן הרימו כוסית לחיים ואיחלו לכולם שנה טובה ומתוקה.

עליזה מנור, גיל בליסטרא, אפרת בוימבלד ואורן אהרוני - קרדיט נדב מיטלברג

גם שחקני התיאטרון לא פסחו על האירוע ואפילו הגיעו בהסעה מיוחדת מתל אביב. בין השחקנים שהתמנגלו ונהנו: שירלי גולן, אפרת בווימבולד, עלא דקה, תמר לוין, יונתן צ'רצי, אברהם סלקטר, ספיר מנור ועוד ועוד. בלטה בנוכחותה עדי כהן הבאר שבעית שמוכרת לנו עוד מימי כוכב נולד ומככבת בימים אלה בהצגה סוליקא במקביל לנסרין קדרי. עדי הפתיעה ושרה כמה נאמברים שהעיפו את הקהל וסיימה עם "יום אחד אולי אפרוש כנפיים" של מרגלית צנעני.

האירוע המשיך עם הלהקה "סבבה והקול" שהרימה את הרחבה עם שירים ישראלים שכולם אוהבים. אבל זה לא נגמר בזה, כי חברי אגודת הידידים אוהבים לעשות שמח, לקחו את המיקרופון ונתנו ביצועים מרשימים מהנשמה. בסוף הערב קיבלו הידידים והשחקנים לוח שנה של תיאטרון באר שבע וזר פרחים צבעוני לכבוד שישי.

צילום: נדב מיטלברג