רשת KFC  הגיעה לישראל בפעם הראשונה בשנת 1988 עזבה וחזרה שוב ב-1993 כאשר נפתחו מספר סניפים שלא צלחו במרכז הארץ ועל כן הרשת עזבה סופית בשנת 2012. כעת 6 שנים אחרי עזיבתה מציפות את הרשת שמועות על חזרה לישראל, כאשר בעמוד הפייסבוק שנפתח לכבוד המאורע מצוין ש-KFC יפתחו את הסניף שלהם כאן אצלנו בבירת הנגב!

צילום מסך. נראה לכם אמין?

עמוד הפייסבוק שייצר את חרושת השמועות נושא את השם "פתיחת סניף קאנטקי פרייד צ'יקן בישראל יס פלאנט באר שבע" ובו מספרים על פתיחת הסניף בבאר שבע בעוד כ-8 חודשים (19.3.19) ומעלים מגוון שאלות הנוגעות לסוג המנות שהייתם רוצים להזמין. עד כה צבר העמוד כ-10,000 לייקים של חובבי הג'אנק פוד שהביעו התרגשות מבואה של רשת המזון המהיר לארץ.

אך למרבה הצער השמחה הייתה מוקדמת מדי, מברור שערכנו עם הנהלת יס פלאנט בו על פי האיוונט הייתה אמורה הרשת לפתוח את הסניף שלה, עולה כי הרשת אינה צפויה להגיע למתחם בקרוב.

האיוונט בפייסבוק. לא חייב להאמין לכל מה שקוראים באינטרנט

בנוסף מניסיון ליצור קשר עם העמוד עלתה התשובה: "כרגע הרבה אנחנו לא יכולים להגיד, מה שאנחנו כן יכולים להגיד זה שמדובר בפרויקט גדול שמטרתו להחזיר את רשת KFC לישראל. אנחנו עובדים לפי תוכנית מסודרת ובשלב הראשון בדקנו את האהדה למותג באמצעות הדף ואנחנו מכינים את הקרקע. כבר החלו מגעים עם רשת KFC העולמית".

לאחר שרבים החלו להעלות תהיות לגבי אמינות הפרסום עלו סברות שונות שחלקן טוענות שמדובר ביישום של מטלה אקדמית כחלק מקורס שיווק, אחרים טוענים שמדובר בהלצה של בני נוער, אבל מה שבטוח בינתיים תאלצו להמתין עם חלומות על דלי העוף המטוגן שלכם ולהסתפק ברשתות המזון המהיר (הלא פחות טובות) שקיימות במתחם.

אנחנו במערכת בכלל בקטע של סמי וסוסו