גברים בע"מ – בראדרס על מלא, היא אומנם שם של קבוצת פייסבוק אבל לא רק, מדובר על קבוצה מגובשת שהוקמה על ידי כמה חברים באר שבעים וכיום מונה כ-3,000 חברים מרחבי הארץ שהחליטו שהם מפיצים את הטוב ועוזרים לכמה שיותר אנשים בכל תחומי החיים הנדרשים. כפי שמספר אחד ממנהלי הקבוצה שחר סופר: "אנחנו קבוצה של חברים שהחליטו להקים קבוצה בפייסבוק כאשר מה שמנחה את הקבוצה זה עזרה לזולת, ערבות הדדית ואהבת חינם. אף אחד מחברי הקבוצה לא מעוניין להרוויח דבר מלבד לזכות לסייע לאחר".

כל חברי קבוצת גברים בע"מ פועלים לאורך כל השנה כפי יכולתם, כאשר הם אוספים מזון יבש מכל מי שמעוניין לתרום לאורך השנה ובייחוד לפני חגים, מארגנים אירועי התרמה ואירועים לילדים שאין להוריהם את האפשרות הכלכלית לעשות זאת ופשוט מפיצים טוב לכל דורש.

הגברים של גברים בע"מ. צילום: פרטי

שחר מספר על מקרה מרגש במיוחד במסגרתו אפשרו לילד מקסים לעלות לתורה וארגנו לו בר מצווה: "במהלך הפעילות שלנו הצלחנו לעזור לכמה אנשים לא רק בבאר שבע אלא בכל הארץ. באחד המקרים הרמנו בר מצווה לילד שהוריו לא יכלו לעשות זאת, דאגנו לו לתפילין וטלית כדי שיוכל לעלות לתורה כמו שצריך. בדיוק בשביל הרגעים האלה הקמנו את הקבוצה".

בנוסף לפעילות היומיומית שהם עושים, החליטו גברים בע"מ לערוך מופעים ייחודיים וכל כולם כמובן בהתנדבות מלאה, החל מארגון המופע ועד למופיעים עצמם, כאשר כל ההכנסות מהאירועים הולכות לרכישת סלי מזון למשפחות שזקוקות לכך לפני החגים. המופע הקרוב שארגנו יערך בסוף החודש 23.8 בפאב הטירה שנרתם לסייע להם ופתח את שעריו. המופע המתוכנן יהיה ערב מחווה לרוק הישראלי ועלותו הסמלית היא 30 ₪ כאשר הסכום מועבר לרכישת סלי מזון שיחולקו בחגים המתקרבים.

שחר מסכם ואומר: " כל מי שמעוניין יכול להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו גברים בע"מ ולפנות לאחד המנהלים בכל שאלה ובקשה. חשוב לנו להעביר מסר, לפתוח את הלב במיוחד לפני השנה החדשה שמתקרבת, כדי שלכל אחד יהיה אוכל בשולחן החג".  

כולכם מוזמנים!