צילום באדיבות דובר צה"ל

סג"ם ש', בן 20 אשר סיים במגמת שובל ומתגורר במושב באזור ב"ש. הוא בחר ללכת לקורס מפעיל בעקבות חבר משפחה, שגרם לו להסתקרן מהמערך. "המערך לא מוכר מספיק כפי שהוא אמור להיות", מספר ש', "לא כולם יודעים את התוכן והמשמעות שלו". 

סג"ם ש' הרחיב בתיכון את מקצועות מדעי המחשב ופיזיקה והתנדב בתנועת הנוער בני המושבים במושב שלו, שם גם יצא להדרכה. יש לו אח תאום ועוד 2 אחים קטנים, אביו הוא חקלאי ואמו אשת הייטק. כמו כן, דוד שלו היה טייס מסוק.

סג"ם י', בן 21 המתגורר באזור ב"ש וסיים במגמת אחוד. י' אוהב כדורסל - אימן שנתיים, ואוהב עריכת וידאו ופוטושופ. בתיכון הוא הרחיב מגמות ביולוגיה, חקלאות ואומנות. הוא היה בצופים ויצא להדרכה ולתפקיד מרכז. "אתה מתפתח ומתבגר, שומע סיפורים לא תמיד מה שאתה רגיל לשמוע", מספר סג"ם י' על שנת השירות אותה עשה בפנימייה.

הם ארבעה אחים במשפחתו של י', יש לו שתי אחיות שמשרתות כקצינות בחיל המודיעין. אמו מורה בקיבוץ וגננת, ומנהלת חנות בגדים בקיבוץ. אביו מהנדס אלקטרוניקה. כמו כן יש לו צליאק ולכן קיבל בוועדה רפואית פרופיל 21 והתחיל את השירות כמתנדב. בהמשך הגיש בקשה חריגה לטיס, ולאחר שהפסיק השתתפות החליט להגיע לקורס מפעיל כי בעיניו "זה העתיד".