בשבוע שעבר (ד') התקיים באולם מועצת העיר בעיריית באר שבע מפגש של ראש העיר, רוביק דנילוביץ' עם כ- 150 תלמידי כיתות ה'-ו' מתכניות המנהיגות פרלמנט הילדים וחצ"ב (חולמים צעירים בבאר-שבע). תכניות אלו פועלות במסגרת מרכז מצוינות במנהיגות ומעורבות חברתית בשיתוף חברת כיוונים, עיריית באר-שבע ותכנית "מצוינגב" של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והרשות לפיתוח הנגב.

צילום- נדב מיטלברג, עיריית באר שבע

במסגרת הביקור הרשמי, תלמידי התכניות הציגו לראש העיר את העשייה החברתית שלהם לאורך שנת הלימודים, את הכלים שהם מקבלים ואת השאיפה שלהם להיות הדור הבא של המנהיגים בנגב. לאחר מכן ראש העיר קיים שיח עם הילדים על מנהיגות ומנהיגים, על אחריות חברתית ואישית ועל דרכים אפקטיביות ויצירתיות להנהיג את הדור הבא.

צילום- נדב מיטלברג, עיריית באר שבע

אמור עמוסי ניסן, מנהלת תחום חינוך ברשות לפיתוח הנגב סיפרה: "ערב זה מהווה אירוע שיא הן לילדים והן להורים שנכחו באירוע. המפגש עם ראש העיר והשיחה איתו מחדדים לילדים את המסר שהחינוך בבאר שבע ותכנית "מצוינגב" בפרט נושאים על דגלם- שכולם יכולים להיות מנהיגים, ומגיל צעיר. המפגש התקיים בהמשך לשיחה שערך ראש העיר עם תלמידי שכבה יא' מישיבת אמי"ת בבאר שבע, שם דיבר עם בני הנוער על מנהיגות בעידן הנוכחי וחשיבות עבודת הצוות."