ניסים דהן תושב באר שבע החליט לקחת על עצמו פרויקט, אך כעת רגע לפני שהוא מצליח לסיים אותו הוא זקוק לעזרתכם! באחד מביקוריו של ניסים בבית העלמין הישן בעיר הוא שם לב שחלקת הילדים מוזנחת מאוד, סביב החלקה יש לכלוך ועשבים וחלק מהכתב על המצבות כבר דהוי ואינו קריא ובאופן כללי תיאר זאת ניסים "המקום מוזנח, אין מי שיטפל במצבות האלה כנראה, אבל המצב הזה לא יכול להישאר ככה, זה הכבוד האחרון של המלאכים האלה!".

ניסים דהאן, מלאך באר שבעי

לאור זאת, החליט ניסים לפעול ביוזמה פרטית, בתחילה הוא רכש את הכלים הנדרשים לטיפוח המקום, לאחר מכן הוא סידר וניקה את האזור ולבסוף עבר וליטש את כל המקומות הנדרשים. כעת, הגיעה מלאכת הצביעה כאשר ניסים מגיע כמעט כל יום ומקדיש מזמנו כדי לחדש את הכתוב על כל קבר, אך לבד המשימה הופכת להיות לא פשוטה "אני בא כבר תקופה, מנסה להספיק כמה שיותר כל פעם, אבל לבד זה קשה" הסביר ניסים.

ככל שעובר הזמן החומרים הנדרשים לחידוש כלל חלקת הילדים בבית העלימין הולכים ונגמרים וניסים לבדו לא יכול לרכוש עוד ועוד ציוד, מאחר והוא מתפרנס מקצבה נמוכה בשל מצבו הבריאותי הירוד. לכן, מבקש ניסים דבר אחד בלבד: "אני לא רוצה כסף בשום פנים ואופן! אני רק מבקש את החומרים הנדרשים להמשך החידוש וידיים עובדות! זה הכל, אני לא מעוניין לקחת כסף ולקנות כי אחר כך אנשים עלולים לחשוב מה אני עושה עם הכסף, בגלל זה אני חוזר ואומר אני רק רוצה לסיים את המצווה הזאת בעזרתם של אנשים טובים, שיגיעו אפילו רק לשעה אחת, ביחד נצליח לסיים את הפרויקט הזה".

אז אם אתם יכולים ומעוניינים להשלים את הציוד הנדרש: נייר ליטוש וצבע למצבות או להקדיש מזמנכם, כמה שרק תוכלו ולהגיע לחדש עם ניסים את הקברים שבחלקת הילדים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם ניסים במספר: 050-6848617.